Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?


Zakończyło się liczenie głosów w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Szczytno na rok 2022. Mieszkańcy Miasta Szczytno mogli głosować na wybrany projekt w dniach 2 - 29 sierpnia 2021 r. W sumie do urn usytuowanych w trzech miejscach na terenie miasta oraz na platformie internetowej oddano 1268 głosów, z czego 1088 było ważnych.W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego o zwycięstwo walczyły 3 projekty.

 

Oddane głosy na poszczególne projekty przedstawiają się następująco:

 

1. Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą - Szczytno Zdrowe Miasto Mazur:

- 841 głosów ważnych,

- 158 głosów nieważnych;

 

2. Miasteczko ruchu drogowego z elementami gier ruchowych i edukacyjnych przy Szkole Podstawowej nr 3:


Reklama

- 234 głosy ważne,

- 20 głosów nieważnych;

 

3. Naładuj telefon siedząc na ławce, w parku, nad jeziorem, w skateparku, na dworcach PKS i PKP, to nic nie kosztuje naszego miasta. Ławki fotowoltaiczne - energia odnawialna przyjazna dla środowiska:

- 13 głosów ważnych,

- 2 głosy nieważne.

 

 

Na podstawie § 6 pkt. 5 Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Szczytno za wybrany do realizacji uznaje się projekt, który uzyskał największą liczbę ważnych głosów, to jest: "Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą - Szczytno Zdrowe Miasto Mazur".

Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".Komentarze do artykułu

Olek pasek

Drogi mikołaju dałem pieniądze dla ciebie moim największym marzeniem jest telefon iPhone 13 i Xbox 360

Potężny LegwanZORD

13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama