Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Znamy grafik i cennik wejść na basen w Szczytnie (sprawdź szczegóły)


Od poniedziałku mieszkańcy naszego powiatu będą mogli korzystać z pływalni należącej do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Właśnie pojawił się grafik dostępnych godzinowych wejść.


  • Data:

W tygodniu basen będzie czynny od godz. 6 do 22. W weekendy 10 do 19. Do dyspozycji mieszkańców, oprócz basenu, dostępne będą też dwie sauny: łaźnia parowa rzymska (mokra), sauna fińska (sucha) oraz jakuzzi.

 

 

Jakie będą ceny biletów? Godzinne wejście od poniedziałku do piątku będzie kosztowało 20 zł od osoby. Bilet ulgowy (dla dzieci, młodzieży, studentów oraz emerytów powyżej 65 roku życia) - 15 zł. W sobotę i niedzielę bilety będą kosztowały odpowiednio 22 i 16 zł. Do każdej godziny będzie doliczone 10 minut na wejście i wyjście z basenu. Czas będzie mierzył elektroniczny system.


Reklama

 

Co ważne wchodząc na pływalnię będzie można korzystać też z dwóch saun, suchej i parowej. Wejście jest w jednej cenie. Nieważne, czy wchodzimy tylko na basen, czy tylko na saunę. Oddzielnie płatne jest wejście na jacuzzi. To koszt 15 zł za pół godziny.

 

 

Warto dodać, że temperatura wody w basenie dużym to 27 stopni Celsjusza, a w brodziku aż 30.

 

 

Przypomnijmy. Pływalnia, której właścicielem jest Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, została zamknięta z początkiem pandemii. Nie działała od kwietnia 2020 roku. Ten czas uczelnia wykorzystała na przeprowadzenie kapitalnego remontu.

Reklama

 

Harmonogram do pobrania w pliku pdf <<<kliknij tu>>>

 Komentarze do artykułu

Rysal

W Niemieckim Herzebrock wejście na basen dla dorosłych kosztuje 4 € na cały dzień .

Stefan

Jest możliwość pobrania tego grafiku gdzieś w pdf? Kolorki fajne ale coś odczytać z tego coś bardzo trudno...

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama