Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Znakomita nauczycielka - medal za przyrodę i aktywną działalność


Aneta Gołaszewska, nauczycielka z 16-letnim stażem, nie tylko uczy przedmiotu, dawniej zwanego przyrodą, ale też aktywnie o nią dba. W szkole prowadzi koło Ligi Ochrony Przyrody i wraz z uczniami realizuje wiele różnych akcji, nie brak jej także sukcesów edukacyjnych, pośrednich niejako, bo w postaci nagród i tytułów jej uczniów.I za tę działalność oraz sukcesy została nagrodzona. Znalazła się w gronie dziesięciu aktywistów LOP z terenu województwa, których odznaczono Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

 

Przyrodniczą pasją pani Anety „zarażona” jest i szkoła. Doskonale to widać. Wystarczy zajrzeć na szkolną stronę internetową. Znaczna część wydarzeń i informacji związana jest właśnie z przyrodą i ekologią. Można – na przykład – obejrzeć relację z konkursu i późniejszego pokazu ekologicznych kapeluszy czy też dowiedzieć się o znaczeniu ważnej daty – 15 maja. To... Święto Niezapominajki - dzień przyrody i ekologii, który ma na celu promowanie walorów przyrodniczych naszego kraju, ale nie tylko. To także święto ludzi serdecznych...


Reklama

 

I z całą serdecznością Liga Ochrony Przyrody odniosła się do swojej aktywnej członkini. To właśnie LOP, skutecznie, wnioskował o uhonorowanie Anety Gołaszewskiej medalem przyznawanym przez ministra edukacji.

 

Fot. http://sppasym.pl

 

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama