Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Zmiany w Zakładzie Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. Ireneusz Rosik nowym prezesem


Ireneusz Rosik zastąpił Karola Włodkowskiego na stanowisku prezesa ZKM w Szczytnie. W czwartek, 6 czerwca, doszło do niespodziewanej zmiany na stanowisku prezesa Zakładu Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. Karol Włodkowski został odwołany ze swojej funkcji, a dzień później jego miejsce zajął Ireneusz Rosik, były prezes gminnych spółek w Pasymiu.Karol Włodkowski poinformował o swoim odwołaniu w emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych.

 

- Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Pasażerowie i Kontrahenci – z dniem dzisiejszym zostałem odwołany z funkcji Prezesa Zarządu Zakład Komunikacji Miejskiej w Szczytnie – napisał Włodkowski.

 

Włodkowski podkreślił swoje osiągnięcia na stanowisku prezesa, w tym zakup nowych autobusów, przeniesienie zajezdni do nowej lokalizacji, wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej i rozszerzenie kursów na nowe miejscowości.


Reklama

 

- Mam ogromną satysfakcję z tego, że moje odwołanie nie jest spowodowane zaniedbaniem, czy czymś co szkodziło spółce z mojej strony. Decyzja jest stricte polityczna – dodał były prezes.

 

 

Ireneusz Rosik, nowy prezes ZKM, jest doświadczonym menedżerem, który wcześniej zarządzał spółkami komunalnymi w Pasymiu. Jego nominacja jest zaskoczeniem dla wielu...

Reklama

 

Więcej na temat zmiany na stanowisku prezesa ZKM oraz planów Ireneusza Rosika można będzie przeczytać w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

wolf

Poznał swój swojego. Lotnisko w Szymanach też w niezłej kondycji burmistrz zostawił

Robin

Odwołać dobrego prezesa! Szok. Zatrudnili na to stanowisko osobę, która straciła stołek w Pasymiu za złe zarządzanie. Ciekawe czym kierowano się podejmując taką decyzję.

Xyz

Burmistrz Pasymia zwolnił Rosika bo spółki są zadłużone, a tu niby taki dobry menedżer. Śmiech na sali.

Grześ Szczytno

???? głosowali na tych nieudaczników POpaprancow wszędzie wyrzucają a wstawiają swoich ????

Zdzysk

nowa miotła zawsze dobrze zamiata

Zniesmaczony

Jeżeli ten Rosik taki doświadczony, to dlaczego te spółki w Pasymiu takie zadłużone i burmistrz Pasymia usunął go ze stołka?

Nie wierzę, cóż za nieprzemyślana decyzja.Zwolniony z Pasymia,a przyjęty w Szczytnie.Gorszy zastąpił Lepszego. Przykre,że tak zaczynają się zmiany.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama