Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu w Szczytnie
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych wokół szczycieńskich cmentarzy zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu drogowego. Mapkę można powiększyć klikając tu: <kliknij>
Serdecznie dziękujemy Pani ze Straży Miejskiej która wykazała się pełnym profesjonalizmem i znajomością topografii oraz aktualnelflgo nateżenia ruchu w rejonie cmentarza i wskazała nam miejsce do zaparkowania naszego pojazdu!
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
xx33
Serdecznie dziękujemy Pani ze Straży Miejskiej która wykazała się pełnym profesjonalizmem i znajomością topografii oraz aktualnelflgo nateżenia ruchu w rejonie cmentarza i wskazała nam miejsce do zaparkowania naszego pojazdu!