Wtorek, 6 Czerwiec
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Złoty Krzyż zasługi dla Henryka Żuchowskiego


Henryk Żuchowski został wyróżniony Złotym Krzyżem za działalność na rzecz społeczności lokalnej i osiągnięcia w pracy samorządowej. Odznaczanie w Belwederze wręczył mu osobiście prezydent Andrzej Duda.


  • Data:

Pan Henryk do Belwederu pojechał z małżonką Elżbietą.

 

- Po części ten Złoty Krzyż to też jej zasługa – mówi z uśmiechem. - Była i jest dla mnie ogromnym wsparciem.

 


Reklama

Pan Henryk przyznaje, że w Belwederze był po raz pierwszy.

 

- Zdarzyło mi się parę razy uczestniczyć w spotkaniach w Pałacu Prezydenckim – mówi. - Ale Belweder to już zupełnie coś innego. Przepiękne miejsce. Początkowo wręczanie odznaczeń miało odbyć się na placu, ale pogoda zmieniła te plany.

 

Henryk Żuchowski, szef powiatowych struktur PiS, burmistrz w latach 1998-2002, a obecnie radny sejmiku wojewódzkiego, z samorządem związany jest od 1990 roku.

Reklama

 

- Nie licząc jednej kadencji działam w samorządzie cały czas – mówi. - Tworzyłem samorząd w Szczytnie, byłem w komisji, która komunalizowała majątek niezbędny do zadań samorządu. Doskonale znam historię tego miasta, jego sukcesy i trudności.Komentarze do artykułu

Też się należy.

Dla Burmistrza Wielbarka.

wolf

Dokonania tego pana jako burmistrza.... hmmm. Wojna z gminą o wodociąg, sprzedaż wieży ciśnień i remont kilku ważnych ulic, tyle, że nie zrobionych przez miasto, a GDDKiA. Ktoś pamięta coś jeszcze? A medal? Z rozdzielnika dostał

marian

Najciekawsze jest to, że niektórzy \"psy\" na człowieku wieszają, ale jak trzeba pochodzić czy w sprawie karetki, dofinansowania na rozbudowę szpitala a teraz w sprawie uruchomienia nowego oddziału to mało człowiekowi \"nie wejdą\" :)

Zdzysk

pisior pisiora medalem ozdabia

Rysiek z Jurg

A ja składam gratulacje dla Pana Henryka . Może należałoby poszukać więcej takich osób w naszym regionie , n.p. Burmistrz Pasymia lub inne osoby.

Do ANTYPis odpowiedź.

To tak jak Merkel dla Tuska.

KrytykaKrytyczna

Ból taki straszny... zamiast się cieszyć, że mamy lokalnie działacza blisko Koryta+, zamiast myśleć jak miasto może na tym zyskać to lepiej pokazać pogardę i opluć. Szanuję zangarzowaeie Żuchowskiego w budowę obwodnicy, jeśli się uda to będzie nowe otwarcie. A wieża? Działał w dobrej wierze, nikt nie spodziewał się, że nabywca - Mirosław Demczuk, może zrobić z tego obiektu ogólnopolskie pośmiewisko. Miasta nie było wtedy stać na rewitalizację obiektu a projektów unijnych jeszcze nie było.

XYZ

Jeśli Żuchowski miałby odrobinę honoru, to by Krzyża nie przyjoł ponieważ doskonale wie że na niego nie zasłużył!!!!!!!

ANTYPis

Swój swojemu wiesza sreberka

obywatel

Dostał medal za sprzedaż wieży ciśnień, acha i jeszcze za przynależność do PIS-su. To już chyba wszystkie zasługi tego Pana.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama