Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Zimowe wieczory z książkowymi odkryciami – zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Świętajnie


Gminna Biblioteka Publiczna w Świętajnie otwiera swoje drzwi na niezwykłe literackie podróże. To zaproszenie nie jest jedynie dla tych, którzy znają nazwiska noblistów czy bestsellerowych autorów. Pracownicy biblioteki serwują świeże, ciekawe pozycje, a także kontynuacje ulubionych serii. Na długie zimowe wieczory przygotowali dla dorosłych czytelników prawdziwe skarby.W gminie Świętajno, ulokowanej przy ulicy Młodzieżowej 2, Gminna Biblioteka Publiczna staje się mekką dla miłośników czytania. Pracownicy biblioteki postanowili uczynić te długie, zimowe wieczory bardziej barwnymi i pełnymi emocji. Dlatego też specjalnie na tę okazję zakupili nowości czytelnicze oraz kontynuacje znanych serii i sag.

 


Reklama

- Dla każdego coś się znajdzie – zapewniają pracownicy. Bez względu na preferencje czytelnicze, biblioteka ma w ofercie coś, co zaintryguje i zachwyci. Nie ma potrzeby znać wszystkich noblistów czy bestsellerowych autorów, aby znaleźć ciekawe lektury.

 

Reklama

Jeśli chcecie odkryć coś nowego, zasmakować niebanalnych historii i spędzić wieczór w wyjątkowy sposób, Gminna Biblioteka Publiczna w Świętajnie czeka na Was. Kontakt telefoniczny: +48 89 622 60 20. Przyjdźcie i zanurzcie się w fascynujący świat literatury!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama