Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Zespół Promyk w akcji! Przyjdź. Poćwicz. Pobaw się. Pomóż!


Cześć, tu Paweł, Piotrek, Stefan, Julek, Maja, Miłosz i Liliana z Stowarzyszenia Promyk. Mamy coś specjalnego dla Was! Zapraszamy Was na nasze energetyczne wydarzenie charytatywne „Trenuj dla Promyka”. Dołącz do nas w Steel Factory, już 13 kwietnia o 11:00, na ul. Dąbrowskiego 8. Będzie się działo: treningi, smakołyki, atrakcje dla dzieci, masaże i jeszcze więcej!To idealna okazja, by zadbać o siebie i jednocześnie wesprzeć nasze stowarzyszenie. Twoja energia pomoże nam rozbudować infrastrukturę rehabilitacyjno-edukacyjną dla naszych podopiecznych.

 

Jak pomóc? Bardzo prosto. Wystarczy zapisać się na zajęcia sportowe w dniu 13 kwietnia w Steel Factory 12-100 (ul. Dąbrowskiego). Zapisy przyjmowane są pod numerami telefonów: Justyna: 505 512 463, Asia: 503 681 970). Zajęcia rozpoczynają się o godz. 12. Szczegóły można uzyskać telefonicznie. Główny trening o godz. 15:30 poprowadzi Bronisław Olenkowicz – najlepszy Crossfitter w Polsce!


Reklama

 

Koszt zajęć zaczyna się od 20 zł. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszania Promyk, które opiekuje się niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą oraz osobami pokrzywdzonymi w wypadkach komunikacyjnych.

 

W tej chwili Promyk ma pod opieką 50 osób w wieku od 3 do 25 lat.

 

Podczas tego sportowego pikniku nie zabraknie też atrakcyjnych loterii, licytacji i voucherów. Zabawa będzie murowana, a cel szlachetny. Numer KRS 0000160511 – podajemy dla tych, którzy będą chcieli w inny sposób niż swoją obecnością wesprzeć stowarzyszanie.

Reklama

Przyjdź, potrenuj i pokaż swoje wielkie serce!Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama