Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Zdrowie i pieniądze w jednym – nowa oferta Banku Spółdzielczego w Szczytnie


Materiał partnera. Gdy brak pieniędzy albo nie wiadomo gdzie „znikają” rośnie stres, a wraz z nim zdrowotne problemy. Okazuje się, że można jednocześnie kontrolować jedno i drugie. - Gwarantuje to nasza nowa oferta – mówi Grzegorz Michalecki, członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie, z którym rozmawiamy.Grzegorz Michalecki to absolwent Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego, gdzie zgłębił zarządzanie i marketing o specjalności: rynki finansowe i bankowość oraz studiów podyplomowych na kierunku: zarządzanie bankiem spółdzielczym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od blisko 20 lat związany jest z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie, a od 1 października tego roku jest członkiem Zarządu.

 

- Przygodę z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie rozpocząłem od stażu, następnie zajmowałem kolejne stanowiska od doradcy klienta, kierownika zespołu, do dyrektora oddziału. W pracy cenię sobie w szczególności kontakt z ludźmi, których zadowolenie jest miarą mojego sukcesu. Praca w Banku Spółdzielczym w Szczytnie daje właśnie taką możliwość, bo jest to instytucja stanowiąca część lokalnej społeczności – mówi o sobie.

 

 

Pol-Konto Aktywne Plus to nowa oferta Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Jak można najkrócej ją scharakteryzować?

 

Przede wszystkim jest ona skierowana zarówno do obecnych, jak i do nowych klientów. Osoby, korzystające z pakietu bankowych produktów otrzymują od nas opaskę Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC. Zsynchronizowana z kontem bankowym oraz kartą płatniczą Mastercard pozwala na swobodne, a przede wszystkim bezpieczne korzystanie z konta poprzez płatności zbliżeniowe. Ma też wiele dodatkowych funkcji, które z pewnością zadowolą osoby zainteresowane własnym zdrowiem. W końcu każdy z nas chciałby jak najdłużej móc korzystać z własnych pieniędzy ciesząc się jednocześnie dobrą kondycją zdrowotną i fizyczną. Dzięki opaskom, którymi Bank Spółdzielczy w Szczytnie obdarowuje klientów – jest to obecnie łatwe, szybkie i przyjemne.

 

Wspomniał Pan o warunku: korzystaniu z pakietu produktów.

 

Opaski Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC to swoista forma nagrody dla tych klientów, którzy swoje domowe finanse kompleksowo obsługują w naszym Banku lub podejmą z nami współpracę w tym zakresie. Obejmuje to osoby, które aktywnie korzystają z naszych produktów, czyli posiadają lub założą u nas konto osobiste POL - Konto Aktywne, skorzystają z jednego z produktów kredytowych: limitu kredytowego w rachunku lub karty kredytowej, korzystają z elektronicznych środków płatniczych (karta płatnicza, BLIK), posiadają aplikację mobilną eBank GO; są otwarci na komunikację elektroniczną z Bankiem. Promocja konta osobistego POL – Konto Aktywne trwa od 8 listopada. Tą akcją chcemy przypomnieć wszystkim, że Bank Spółdzielczy w Szczytnie oferuje pełen wachlarz nowoczesnych i uniwersalnych produktów spełniających obecne potrzeby klientów. A wybór jest naprawdę szeroki, że wspomnę chociażby o wpłatomatach, które Bank Spółdzielczy udostępnił w Szczytnie jako pierwszy. Dużą popularnością cieszy się nasza aplikacja eBank GO zapewniająca bankowość mobilną czy płatności BLIK. Teraz, wspólnie z naszymi partnerami jakimi są globalne firmy Mastercard oraz Xiaomi udostępniamy płatności mobilne w opasce Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, jednocześnie oferując tę opaskę Klientom jako dodatek do rachunku.

 

 

Jest to więc oferta dla miłośników najnowszych technologii...

 

… bez których nie da się już funkcjonować we współczesnym świecie. Ale nie to jest motywem działania naszego banku. Korzystanie z tych najnowszych technologii po prostu ułatwia codzienne życie, a Bankowi zależy na tym, by tę codzienność ułatwiać naszym klientom. Dlatego nieustannie wdrażamy technologiczne nowinki i umożliwiamy klientom korzystanie z nich, co zresztą spotyka się z ich zadowoleniem. To oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Proszę sobie wyobrazić, że jest pani na plaży i chce odejść na chwilę ze swojego miejsca, by na przykład się wykąpać. Dzięki wodoszczelnej opasce, o której mówimy, nie musi pani rezygnować z tej przyjemności, bo nie niepokoi się pani o portfel czy kartę płatniczą, które normalnie każdy zazwyczaj ma przy sobie. Opaska je doskonale zastępuje, spełnia wszystkie ich funkcje, a dokładniej – ma tych funkcji znacznie więcej. Bo oprócz tych stricte bankowych, finansowych, pozwala kontrolować na bieżąco ważne parametry zdrowotne, takie jak saturacja czy tętno. Zawiera też aż 30 trybów sportowych. Ponadto naszą ofertę uzupełniliśmy niedawno o natychmiastowe przelewy na telefon BLIK, którymi można szybko i bezpiecznie rozliczać się ze znajomymi, bez znajomości numeru ich rachunku osobistego - wystarczy numer telefonu. Co ważne, pieniądze docierają natychmiast, bez względu na porę dnia, weekend czy święto. Dodam, że różne promocje i nowości oferujemy bardzo często. Żeby być na bieżąco z naszą ofertą i przygotowywanymi niespodziankami zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebook i w innych social mediach, oraz subskrypcji naszego kanału na YouTube.

 

Ostatnio spotkałam się z informacją jednego z banków komercyjnych o nowych regulacjach. Niektóre z nich wręcz wymuszają na klientach posiadanie smartfona, by móc korzystać z usług. A jeśli ktoś nie ma czy nie chce mieć?

 

Toteż nasz bank, choć stara się sprostać oczekiwaniom klientów korzystających z najnowszych technologii i ułatwiać im dostęp do bankowych usług przy ich pomocy, nie zapomina o tych, którzy miłośnikami tych technologii nie są. Ze wszystkich naszych produktów można niezmiennie korzystać w tzw. tradycyjny sposób. Stale rozwijamy swoją ofertę spełniając wymagania w tym zakresie wszystkich klientów: zarówno tych, którzy preferują osobisty kontakt w placówkach Banku, jak też tych, którym wygodniej jest obsługiwać się w kanałach zdalnych.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama