Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku - 26 maja: Dzień Matki. Dzień najważniejszy, bo i Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas. Przez naście, a czasem i dziesiąt lat poświęca nam swój czas i zdrowie. Gdy więc już dorośliśmy i poszliśmy „na swoje”, warto naszym Mamom okazać swą wdzięczność. Możemy obdarować Ją bukietem kwiatów, może bombonierką... Tyle że cukier zdrowiu nie służy, a zdrowie, szczególnie gdy już minęły lata młodości, to najcenniejsze dobro. Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki jest absolutnie przekonany, że zamiast bombonierki znacznie lepszym prezentem będzie karnet na lecznicze masaże.
Prezentowe karnety na Dzień Matki to już standard w Pana firmie...
Tak, oczywiście. Wyszliśmy z taką inicjatywą już kilka lat temu i kontynuujemy. Zasadniczo z dwóch powodów, czy może raczej z jednego powodu, ale niejako dwustronnego: zadowolenia zarówno ze strony obdarowujących, jak i obdarowanych.
Skąd to przekonanie?
Mamy – panie, którym dzieci taki prezent sprawiły po raz pierwszy opowiadają, że początkowo były zdziwione i może nawet czasem rozczarowane. Skoro już jednak taki prezent otrzymały, to przyszły do naszego Centrum i skorzystały z masaży. Po serii zabiegów każda z pań była zadowolona. Pamiętam, że jedna z naszych nowych klientek żartobliwie stwierdziła, aż zacytuję: „Nie wiedziałam, że mam aż takie mądre dzieci! Kiedyś ja wiedziałam, co dla nich najlepsze, a teraz one wiedzą, co najlepsze dla mnie”.
A gdzie tradycyjne kwiaty?
Jedno drugiemu przecież nie przeszkadza. Zawsze karnet na masaże można dołączyć do bukietu w charakterze bileciku z życzeniami. Jestem przekonany, że niektóre z Mam, te – które już w ten sposób były wcześniej przez dzieci obdarowane – będą karnetu poszukiwały wśród kwiecia. Bo nie należą do rzadkości przypadki, że panie, którym dzieci już wcześniej taki prezent sprawiły, innego nie chcą.
Co te panie głównie zachęca?
Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. A takiej chwili wytchnienia, oderwania od codzienności, potrzebuje każdy z nas. Mamy - zabiegane, zapracowane, żyjące niemal w ciągłym stresie, w trosce o rodzinę takiej chwili potrzebują przede wszystkim.
Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?
Nie. Kupujemy tylko liczbę zabiegów, a Mamy same wybiorą dla siebie rodzaj masażu. W końcu one wiedzą najlepiej, czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.
Dzień Mam wypada w środę, 26 maja.
Tak, ale prezenty kupuje się zazwyczaj wcześniej. Dlatego karnety na masaże są już u nas dostępne. Zapraszamy.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33