Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Zdecydowana wygrana Michała Wiktorowskiego


Zdecydowana wygrana Michała Wiktorowskiego na gali boksu w Karczewie, zgrupowanie kadry narodowej młodzików i sparingi międzyklubowe w Jedwabnie. Minął kolejny aktywny weekend w wykonaniu bokserów z klubów Gwardia Szczytno i Boks Jedwabno.W piątek, 15 marca sekcje bokserskie z naszego powiatu zorganizowały sparingi międzyklubowe. W Jedwabnie zmierzyli się ze sobą pięściarze z województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i mazowieckiego.


Reklama

 

- To była dobra okazja aby sprawdzić się z innymi. Jestem z nich bardzo zadowolony. Dobre warunki zapewnia nam hala sportowa w Jedwabnie, do której ostatnio zakupiliśmy nowy ring - cieszy się trener Zenon Jagiełło.

 

Dzień później senior wśród szczycieńskich bokserów, Michał Wiktorowski, wystąpił w gali w Karczewie. Michał skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Żyrardowa i pewnie (3:0) pokonał go na punkty.

Reklama

 

Dobra wiadomość płynie również z Cetniewa. Dwaj nowi młodzicy w kadrze narodowej Polski - Maciej Topa i Igor Jagiełło - przygotowują się do zbliżającego się jednego z większych turniejów w kraju, czyli Baltic Cup. Młodzi bokserzy trenują pod okiem najlepszych trenerów w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama