Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Zastępca komendanta nadkomisarz Andrzej Andraczek ze Szczytna trafi do Mrągowa (zdjęcia)


W Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie odbyło się uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Na uroczystej zbiórce obecni byli funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Nadkom. Andrzej Andraczek został powołany do dalszego pełnienia służby na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie. Na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce w Szczytnie.We wtorek, 14 lutego policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie uroczyście pożegnali I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie nadkom. Andrzeja Andraczek.

 

Nadkomisarz przygodę ze służbą rozpoczął w 2005 roku w Komendzie Stołecznej Policji. Rok później rozpoczął służbę w Posterunku Policji w Dźwierzutach Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. W 2007 roku rozpoczął pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie. Nadkomisarz pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym, Zespole do spraw Nieletnich oraz Zespole Dyżurnych. Od 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, po czym 29 marca 2021r. został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Nadkom. Andrzej Andraczek decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasza Klimka został powołany na stanowisko p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie.


Reklama

 

Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie insp. Radosław Drach podziękował swojemu zastępcy za czas współpracy, profesjonalizm, zaangażowanie i realizację zadań na wysokim poziomie. Złożył życzenia, wytrwałości przy realizacji planów i zamierzeń oraz głębokiej satysfakcji ze sprawowania nowo objętego stanowiska. „Jestem przekonany, że ta zmiana jest najlepszym wyrazem uznania dla Twojego doświadczenia, profesjonalizmu jak również dotychczasowego zaangażowania w służbie, będzie również motywacją do osiągnięcia dalszych sukcesów zawodowych” – dodał Pan Komendant. Insp. Radosław Drach w dowód wdzięczności za oddaną służbę, w imieniu swoim oraz policjantów i pracowników cywilnych, wręczył nadkom. Andrzejowi Andraczek szklany dyplom.

 

Reklama

Nadkom. Andrzej Andraczek podziękował Komendantowi Powiatowemu Policji w Szczytnie, wszystkim policjantom oraz pracownikom cywilnym za lata wspólnej służby oraz okazane wsparcie. Dodał, że pracował ze wspaniałymi ludźmi.

 

Podziękowanie za wspólną pracę złożyli również obecni na pożegnaniu policjanci i pracownicy cywilni, którzy wręczyli nakom. Andrzejowi Andraczek pamiątkowy upominek. Podczas przemówień padło wi4ele ciepłych słów, gratulacji i serdecznych życzeń.Komentarze do artykułu

Eleonora

Porada dla milicjantów ze słownika języka polskiego: \"Na dokumentach, w szczególności na dyplomach i innych pismach o funkcji honorującej, na których nasze (i inne) nazwiska mają się ze względów gramatycznych pojawiać w przypadku zależnym, odmiana jest konieczna!\"

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama