Wtorek, 6 Czerwiec
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Zapraszamy na WIELKIE otwarcie Warsztatu Samochodowego MC GARAGE z LOTERIĄ WARSZTATOWĄ!


PROMOCJA. Już w najbliższą sobotę, 25 lutego o godzinie 12:00, zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na WIELKIE otwarcie Warsztatu Samochodowego MC GARAGE! (Korpele 1A). To niezwykłe wydarzenie będzie obfitować w wiele atrakcji, w tym w LOTERIĘ WARSZTATOWĄ, w której do wygrania będą m.in. wymiana oleju, wymiana opon, diagnostyka komputerowa oraz serwis klimatyzacji/ozonowanie.Przyjdźcie do nas między godziną 12:00 a 16:00, aby skorzystać z naszej kawy i słodkiego poczęstunku dla Pań, a dla Panów przygotowaliśmy wiejski stół. To nie tylko doskonała okazja do wizyty w naszym nowoczesnym i wyposażonym w najnowsze technologie warsztacie, ale również świetna zabawa!

 

Nie przegapcie tej okazji, by poznać naszych specjalistów i skorzystać z naszych usług. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego warsztatu samochodowego MC GARAGE. Znajdziecie nas w Korpele 1A. Do zobaczenia już w tę sobotę!Komentarze do artykułu

J23

Oby to był warsztat na wysokim poziomie. nie taki jak u innych patałachów , którzy tylko chcą wyciągnąć kasę, Życzę wam profesjonalnych usług. przyjadę sprawdzić.

Jerzy Błaszczuk

Jestem zainteresowany usługami

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama