Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Zapraszają na Walentynkowy Wieczór Małżeński


W wiejskiej świetlicy w Rudce (gmina Szczytno) w sobotę, 8 lutego odbędzie się Walentynkowy Wieczór Małżeński. Początek godz. 17.30. W wydarzeniu mogą wziąć udział pary małżeńskie z całego powiatu. Uczestnictwo jest bezpłatne.Staż małżeński nie ma znaczenia – mówi z uśmiechem Marek Kordowski, współorganizator.


Reklama

 

- Zapraszamy wszystkie te pary, które chciałyby odnowić przyrzeczenie małżeńskie, ale również te, które być może przeżywają kryzys, a być może cieszą się ze swojego małżeństwa. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń. Ale też romantycznej randki – dodaje tajemniczo pan Marek.

 

Walentynkowy wieczór rozpocznie msza święta w intencji małżeństw, którą odprawi ksiądz dziekan Andrzej Wysocki. Potem nastąpi odnowienie przyrzeczenia małżeńskiego. Zaplanowana jest też randka małżeńska z poczęstunkiem oraz wieczór taneczny.

Reklama

 

- Nie robimy żadnych zapisów, wszystko jest bezpłatne, i aby uczestniczyć w Walentynkowym Wieczorze Małżeńskim wystarczy przyjść 8 lutego na godz. 17.30 do świetlicy wiejskiej w Rudce – zaprasza Marek Kordowski.

 

Podobne wydarzenie odbyło się w maju ubiegłego roku. Wówczas wzięło w nim udział 30 par. Organizatorem wieczoru jest Wspólnota Kościoła Domowego w Olsztynie Krąg w Szczytnie.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama