Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Zadbaj o swoje kompetencje rodzicielskie – rusza cykl szkoleń w Dźwierzutach


W świetlicy osiedlowej w Dźwierzutach odbędzie się cykl szkoleń z zakresu kompetencji rodzicielskich. Zajęcia będą cykliczne. Pierwsze zaplanowano na 1 marca, a ostatnie na 2 grudnia.


  • Data:

Wszyscy zainteresowani, czyli chętni rodzice z gminy Dźwierzuty, mogą wziąć udział w tych wartościowych warsztatach. Specjaliści odpowiedzą na pytania, jak sobie radzić, gdy dziecko nie chce się uczyć, nie słucha rodziców, czy spędza zbyt wiele czasu przed ekranem smartfona, czy komputera.

 


Reklama

Każde spotkanie będzie poświęcone konkretnemu tematowi i omówi różne aspekty życia rodzinnego. Będzie to także wspaniała okazja do wymiany doświadczeń między rodzicami, a także nawiązania nowych kontaktów.

 

Takie szkolenia to idealny sposób na rozwój swoich umiejętności i poszerzenie wiedzy. Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie promującym cykl szkoleń. Nie przegap okazji i zadbaj o swoje kompetencje rodzicielskie już dziś!

ReklamaKomentarze do artykułu

dadi

Ciekaw jestem, jakim cudem nasi przodkowie, pozbawieni \"szkoły dla rodziców\", byli w stanie swoje dzieci wychować, czyżby byli od nas o wiele mądrzejsi, czy może obecne społeczeństwo, aż tak zgłupiało---a może w tamtych czasach nie było tylu, tego typu leserów, którzy zamiast wziąć się do normalnej roboty, to szukają tylko łatwego zarobku.

sąsiadka

W tej gminie (nie)skutecznie tworzy się pozory. Ważne są igrzyska - GOK, imprezki plenerowe. I nadęta rozbudowa remizy za miliony. Plus oponarium. Dźwierzuty to stan umysłu. Zgaduj zgadula: czyjego?

Śmieszek

Rzeczywiście zgadzam się z Niziołkiem. To wszystko dla kasy z jakichś programów dla jakichś firm. A w tym całym ogłoszeniu to mi brak informacji o ludziach prowadzących te warsztaty. I rzeczywiście - zajęcia prowadzone w godzinach pracy tzw. normalnych ludzi? Bo co - bo organizatorzy uznają tylko pracę tzw. urzędniczą - od poniedziałku do piątku? A co z resztą ludzi, którzy na zmiany w trybie ciągłym pracują? A w podsumowaniu tych kursów będzie, że była mała frekwencja, bo naród taki głupi, że się nie zgłasza i nic już zrobić z takim \"elementem\" nie można. Ci organizatorzy i ci, którzy na tym zarobią są właściwymi adresatami tych kursów. Bo nie wiedzą jak funkcjonuje rodzina w niewielkiej miejscowości, gdzie mało miejsc pracy, a jak jest - to pracuj \"świątek piątek i niedziela\". Trzeba dojeżdżać - także dzieci do szkół. Toż to kpiny w żywe oczy.

Taki sobie Niziołek

No to jestem ciekaw, ilu rodziców przyzna się do niepełnych kompetencji, lub całkowitego ich braku zgłaszając się na te \"kursa\". A ksiądz na naukach przedmałżeńskich, a wcześniej na religii, nie tłumaczył, że oprócz tego, aby spłodzić dziecię, należy się nim opiekować jak najlepiej i jak najlepiej wychować na dobrego chrześcijanina? Jak człowiekowi brak kompetencji do uprawiania zawodu - to go pracodawca nie przyjmie. A rodzicem można być przy różnych brakach w tejże specjalności? Nie wiem kto na tym zrobi kasę - ale żenada. Rodzice - pracujący na różne zmiany, kiedy ojciec z matką rozmijają się w domu, a matka zwłaszcza jeszcze jest obarczona obowiązkami domowymi - mają czas na takie \"warsztaty\" i to W TAKICH GODZINACH? Pytanie, do kogo ta impreza jest adresowana i komu ma posłużyć...i na te pytania jest rzeczywiście duzo odpowiedzi.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama