Sobota, 30 Wrzesień
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała -

Reklama


Reklama

Zabawki dla 3 latka - jakie wybrać?


Poszukiwanie zabawki dla 3 latka to spore wyzwanie. Maluchy w tym wieku wciąż uczą się nowych rzeczy i chętnie poznają świat. Na szczęście istnieje wiele ciekawych propozycji, które dobierzemy zgodnie z potrzebami dziecka. Jak wybrać zabawkę dla 3 latka? O czym pamiętać podczas wyboru?


 • Data:

Zabawki dla 3 latka

Zabawki zazwyczaj kupujemy dzieciom z okazji urodzin, imienin lub świąt. W tym wypadku musimy mieć na uwadze to, czym lubi bawić się dziecko i jakie ma zainteresowania. 3 latek coraz częściej wyraża swoje potrzeby i preferencje co do zabawy, dlatego warto bliżej przyjrzeć się jego zainteresowaniom. W efekcie uzyskamy pewność, że wybrane zabawki dla 3 latka będą strzałem w dziesiątkę. Co zatem wybrać?

 

Dzieci w wieku 3 lat coraz lepiej komunikują się ze światem i chętnie zawierają nowe znajomości. Pragną doskonalić swoje umiejętności, dlatego bez przerwy naśladują rodziców w codziennym życiu. Nie zapominajmy o tym, że jest to okres rozwijania wyobraźni i samodzielnej zabawy w odgrywanie różnych ról. 

 

Jakie zabawki wybrać?

Jakie zabawki dla 3 latka wybrać? Poszukując prezentu, warto mieć na uwadze takie zabawki, które będą wspierać dziecko w rozwoju. Poza tym trzeba pamiętać o zainteresowaniach pociechy. Na uznanie zasługują:

 • Masy plastyczne

 • Układanki

 • Puzzle

 • Klocki

 • Samochodziki

 

Praktycznie każdy 3 latek lubi bawić się pojazdami, dlatego zakup nowego samochodu do zabawy to świetna propozycja. Ponadto, sprawdzają się także edukacyjne gry, które pozwalają miło spędzać czas z całą rodziną. Z pewnością wprowadzają one element zdrowej rywalizacji i uczą dziecko podejmowania nowych wyzwań i godzenia się z porażkami. 

 

Edukacyjne prezenty

Kolejna ciekawa propozycja to książeczki, które powinniśmy czytać dziecku już od najmłodszych lat. Okazuje się, że czytanie dzieciom rozbudza ciekawość świata i pomaga lepiej zrozumieć innych oraz siebie. Maluchom warto czytać głośno i wyraźnie, co rozwija ich pamięć, język i kreatywność. Nie bez znaczenia jest to, że książeczki ułatwiają późniejszą naukę w szkole. To doskonała inwestycja w przyszłość dziecka, która pozwala uczyć się poprzez zabawę. Bez względu na okazję, książki dla 3 latka to zawsze bardzo dobry prezent. 

 

Jak widzimy, zabawki dla 3 latka występują w wielu ciekawych wersjach. Podczas zakupu musimy dokładnie zastanowić się, jakie produkty mogą spodobać się dziecku. Ogromnie ważne jest to, aby zabawki miały także funkcje edukacyjne, gdyż dzieci w tym wieku przez cały czas uczą się świata. 

 

Aktualnie na rynku znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji, przez co łatwo jest się pogubić w gąszczu zabawek dla 3 latków. Każde dziecko jest inne i każdemu może się spodobać coś innego. Chłopcy bez wątpienia docenią klocki, pojazdy i układanki, odpowiednie do ich wieku. Jeśli nie do końca wiemy, jakie zabawki dla 3 latka wybrać, skorzystajmy z pomocy sprzedawcy w sklepie. Zakupu dokonamy zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Niezwykle popularne są gry edukacyjne, które mogą scalić całą rodzinę i pozwolą miło spędzać czas z bliskimi. Doskonała zabawa gwarantowana!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • W drodze do marzeń. Przyszła mieszkanka Rudki walczy o sukces na Mistrzostwach Europy we Fryzjerstwie
  Żenujące. Pani fryzjerka buduje się w Rudce a wiadomo że trzeba mieć pieniądze aby kupić tam działkę....mąż jedzie do Holandii i za jedną tygodniówkę może bez problemu swoje małżonce wysłać 500 euro na bilet do Finlandii... każdy z nas ma marzenia i spełnia je nie licząc na zrzutki czy składki...czy Pani fryzjerka będzie potem dającym jej swoje pieniądze robiła fryzury za darmo? W Szczytnie ludzie składają się na chore dzieci ,pieką ciasta i dają je na licytację a tu kobieta w siłę wieku ,mąż w sile wieku ,oboje mają fach w ręku i proszą o datki? Pani fryzjerka za jeden zabieg na włosach może skasować 400 zł i kobiety które chodzą po salonach fryzjerskich na zabiegi laminacji,saunę czy inne podobne tyle płacą... niektórzy ,a nawet sporo ma marzenie żeby starczyło im na życie od 1-go do 1-go....

  Iga


  2023-09-28 20:19:36
 • Były dziennikarz TVP: idźcie na wybory! Rozmowa z Maciejem Wróblem
  To tzw ślizgacze już wszędzie był.

  Artur Ansjon


  2023-09-28 17:46:40
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Marian, przyszła jesień czas na wykopki. Przestań zajmować się sprawami o których nie masz pojęcia. Środki z dofinansowania biorą się z programów jakie są dostępne, a więc jeżeli jest program na remont czy modernizację to nie wybudujesz z nich nowego budynku. Można nie brać pieniędzy na remont i czekać tak jak proponujesz na programy związane z budową nowych budynków i to nie mieszkalnych ale takich programów chyba nawet nie było więc nie byłoby nigdy budynku dla seniorów. Bierze się to co można, a to co by się chciało nie zawsze jest dostępne. Przypominam że część bezradnych radnych niedawno chciało remontować ten obiekt ze swoich tzn. miejskich funduszy. Dobrze że do tego nie doszło.

  ja


  2023-09-28 07:16:28
 • Wojenka o działki nad Marksobami
  Najpiękniejsze jest to, że \"Letnicy\" sami wykupili działki (w Marksewie) w taki sposób, że do jeziora tam praktycznie nie dojdziesz, a protestują, że sprzedaż jednej \"małej\" działeczki \"zabierze\" dostęp do jeziora - dla mnie czysta hipokryzja (w myśl zasady \"ja mam, a Tobie nie dam\" - patrz nie pozwolę, buhahahaha) Skądinąd Pan Wójt musi mieć środki na inwestycje, więc ... sprzedaje nieruchomości. Co w tym dziwnego? ... No fakt, dziwne jest jednak to, że w miejscu gdzie leży \"kość niezgody\" nie sprzedano działki już jakieś 40 lat. No, a jeszcze ciekawsze jest to, że np. do innej wioski wodociąg doprowadzony był np. za środki \"pozyskane w ramach programu\" i dofinansowanie było np. 90%\", a w Marksewie woda jest/będzie za środki \"samej wioski\" (tu nie trzeba się wysilić, żeby podanie napisać, coby dostać dofinansowanie, itp., tu można zwyczajnie sprzedać, patrz dofinansowanie 0,00%, buahahahahaha) - czysta ekonomia, buahahahaha. Swoją drogą prawie 500 zł za metr kwadratowy to prawie jak na Manhattanie. Kończąc, trzeba powiedzieć jasno, chcieliście mieć wodę w Marksewie, to macie wodę, ale do \"wody\" nie dojdziecie.

  Wyborca z wyboru


  2023-09-28 04:46:40
 • „Bitwa o remizy” – rząd sfinansuje modernizację remiz strażackich. Najważniejsze kryterium? Frekwencja w nadchodzących wyborach
  I tak wam rozdawnictwo naszych pieniędzy, podła zmino nic nie pomoże, mamy was już serdecznie dosyć!!!!!

  Polak


  2023-09-27 19:02:36
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  To może Burmistrz Mańkowski pochwali się co konkretnie robił aby pozyskać środki? Ten człowiek tylko dużo gada a nic nie robi. Szkoda tylko że seniorzy jak pokazuje doświadczenie są tak łatwowierni i wierzą jemu oraz tym dziwnym radnym. Kolejna fatalna decyzja tego całego grona. Zamiast postawić od podstaw nowy parterowy budyneczek dla seniorów i innych organizacji będą klecić starą ruderę!!! Czy nikt w tym mieście nie potrafi logicznie myśleć!!! Tragedia!

  marian


  2023-09-27 13:53:49
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Ale sukces straży Rybackiej że aż trzeba w prasie się tym pochwalić. Dziadka \"wielkiego przestępcę\" na rybach dorwali, który kilka rybek na obiad chciał złowić gdyż mizerna emerytura nażycie nie wystarczała. Wnioskuję by do prezydenta o ordery wystąpić!!!

  emryt


  2023-09-27 12:36:06
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Bandziora nie mogą złapać , ale dziadka z wędką to proszę bardzo aż artykuł powstał

  Ona


  2023-09-27 12:35:03
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Ucieszyła mnie bardzo ta wiadomość że może wreszcie coś się ruszy w tym zakresie. Jednocześnie dziwi mnie że mimo tylu prub pozyskania środków na w/w remont, nigdy nie było pieniędzy. Raptem przed samymi wyborami kasa się znalazła i to w pokaźnej kwocie (kiełbasa wyborcza), to może niech wybory będą co roku. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Czesław Niemen. Pozdrawiam.

  senior


  2023-09-27 10:46:14
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Zuchy! Dziadka złapać to jest sztuka...

  wolf


  2023-09-27 08:33:51

Reklama