Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Za nami debata kandydatów na burmistrza Szczytna


Czy samorządy miasta i gminy Szczytno powinny zostać połączone? Jak zatrzymać migrację mieszkańców? Czy w Szczytnie powstanie starówka i inne miejsca kultury z prawdziwego zdarzenia? To tylko nieliczne pytania z grona wielu, na które odpowiadało sześcioro kandydatów na burmistrza Szczytna podczas czwartkowej debaty, 14 marca.


 

 

Na widowni Miejskiego Domu Kultury miejsca zajęło około 250 osób, ale debatę relacjonowaną na żywo w internecie, na profilu fb Tygodnika Szczytno i na youtube śledziło dobrze ponad 2 tysiące użytkowników. Z pewnością w znakomitej większości byli to mieszkańcy Szczytna. Tak liczny odbiór stanowi dowód, że wybór burmistrza jest obecnie dla szczytnian sprawą niezwykłej wagi.

 

Debata pozwoliła poznać bliżej kandydatów i wysłuchać ich opinii, dotyczących miasta i jego przyszłości. To z kolei stanowi doskonały materiał do porównania swojego kandydata z innymi, a dla niezdecydowanych - do podjęcia wyborczej decyzji. Wszystkich zachęcamy do obejrzenia zapisu transmisji dostępnej na: https://fb.watch/qP2e7jURY4/.

 

 Organizatorami debaty byli: redakcja "Tygodnika Szczytno", Mobilnascena.pl Janusza Zakrzewskiego oraz E-Movies Productions Adama Gewartowskiego.

  • Data:
Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

lena

Mańkowski i klasa? Na posiedzeniach rady miejskiej można było wielokrotnie zauważyć jego tragiczne zachowanie, brak szacunku dla osób mających inne zdanie niż on, prostackie komentarze. To megaloman i człowiek nie potrafiący przyznać się do błędów. Najgorszy burmistrz od czasów reaktywowania samorządów. Ta kadencja jest już stracona. Dajmy wreszcie szansę młodym i energicznym ludziom.

marian

Czy byliśmy na tej samej debacie? Mańkowski miał klasę? Miler poza komentarzem bo szkoda się nad nim znęcać! Reszta mieli czasami jakieś przebłyski ale żeby myśleć przy swoich odpowiedziach to na pewno nie! Dlaczego chce Pan/Pani kandydować? Skończyłam podyplomówki, jestem taki a taki :) Wstyd!!! Pomysłów na rozwój tego miasta 0!!! Mańkowski hasło \"Szczytno musi się zmieniać ale Burmistrza nie trzeba zmieniać\" To miało być śmieszne? Niestety jako mieszkańcy mamy wybór między :dżumą\" a \"cholerą\"!!!

poli

Mańskowaki za pewny siebie...co by się nie przejechał:)

mieszkaniec

Niestety, niektórzy widać miasta nie znają, a co dopiero problemy mieszkańców, niestety są inne niż w Myszyńcu.

obywatel

Niestety klasę miał tylko Mańkowski, niestety, reszta to porażka, nic nowego nie wnieśli, Ochman tylko o lotnisku, Krasowski (przyp. sojusznik PIS) o wszystkim i o niczym , o reszcie nie wspomnę, NIC, kompletnie nic, a szkoda.

Bartek

A może by tak napisać jak gwiazda Domagała pokazal kulturę 8 marca w Szczytnie????

Anna

Najlepiej na debacie wypadł pan Janusz Zakrzewski a największym rozczarowaniem była p Beata Januszczyk niby tak przedsiębiorcza a tu okazało się , że nie przygotowana merytorycznie, zafiksowana na swoim punkcie typu ja, ja, ja. Porażka PSL. Ale za to pan Ochman i Krassowski klasa!

aa

Niestety ale Mańkowski konkurencji nie ma żadnej.

Lucky

A Pan Miler to po co tam był? Czas mierzył kandydatom ?????

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama