Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Z Mikołajem sport to zdrowie, każdy uczeń i przedszkolak ci to powie (zdjęcia)


W środę, 6 grudnia, hala sportowa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szczytnie stała się areną niezapomnianych sportowych zmagań. Odbyły się V Mikołajkowe Zawody Sportowe pod hasłem "Z Mikołajem sport to zdrowie, każdy uczeń i przedszkolak Ci to powie". Trzy drużyny mieszane wzięły udział w rywalizacji, zdobywając serca publiczności i potwierdzając, że aktywność fizyczna to klucz do zdrowego stylu życia.Organizatorzy postawili przed uczestnikami wiele interesujących zadań, sprawdzając ich sprawność, zgranie i umiejętności sportowe. Nie brakowało śmiechu, emocji i zdrowej rywalizacji. Każda z drużyn poradziła sobie tak doskonale, że ostatecznie zajęły równorzędne miejsca na podium.

 


Reklama

W uroczystości uczestniczył Jarosław Matłach, Starosta Szczycieński, który wyraził swoje uznanie dla zaangażowania uczestników oraz organizatorów wydarzenia. W krótkim przemówieniu Starosta zaznaczył, jak ważne jest propagowanie aktywnego stylu życia, zwłaszcza wśród najmłodszych.

 

Reklama

- Sport to nie tylko zdrowie, ale także świetna zabawa i okazja do integracji. Widząc dzisiaj zaangażowanie drużyn i radość na ich twarzach, jestem pewien, że przekazujemy młodym ludziom wartości, które będą towarzyszyć im przez całe życie - powiedział.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama