Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

ZKM Szczytno obdarowuje kobiety! Darmowe przejazdy z okazji Dnia Kobiet (sprawdź szczegóły)


Dzień Kobiet to wyjątkowy czas, w którym celebrowane są wszystkie kobiety. Nietypowy prezent dla pań przygotował w tym roku Zakład Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. - Postanowiliśmy uczcić, 8 marca - Dzień Kobiet w szczególny sposób – mówi z uśmiechem Karol Włodkowski, prezes ZKM Szczytno. - Każda kobieta, która w dniu 8 marca skorzysta z przejazdów naszymi autobusami będzie mogła jeździć za darmo. Zapraszamy wszystkie panie do skorzystania z tego prezentu. Przy okazji składam gorące życzenia wszystkim paniom, życząc miłości, szczęścia i spełnienia marzeń. Cieszmy się dniem kobiet i pamiętajmy, że zasługują one na wyjątkowe traktowanie przez cały rok – dodaje pan Karol.


Reklama

Reklama

 Komentarze do artykułu

do Polak

A co 500+ ma wspólnego z najbiedniejszymi? Dostają też milionerzy. To kupowanie głosów za nasze pieniądze i nic innego. Bo dużej częsci leniwców to bardzo odpowiada i chcieliby tak zawsze i więcej.

równouprawnienie

Bardzo ładny prezent dla kobiet , to teraz z okazji dnia mężczyzny w piątek 10.03 też taki poproszę prezent.

Polak

Do bezikowego - nie mam dzieci, i na życie samotnika jeszcze mi starcza, ale jak widzę, na jaką nędze skazały te patologiczne sqrwiele z Wiejskiej nasze Polskie dzieci, to akurat 500+ mnie nie boli. Lepiej przestań pić do najbiedniejszych, bo niedługo sam do nich dołączysz.

homo-niepewny

Urodziłem się facetem, ale skoro jest teraz taka moda, to stwierdzam, że jeszcze nie określiłem się płciowo i dziś jestem kobietą, czy w związku z powyższym, też mogę sobie za darmo pośmigać autobusem? :D

do Beata

A 500+ to ze swojego dają?

Beata

A pan Karol to że swojego daje daje czy z publicznych pieniędzy rozdaje?

Taki sobie czytelnik

Lećta dziewczyny na zakupy - szczycieński MPK przewiezie Was za darmo - bo imprezę dla kolegów męża trza zrobić. Oczywiście z okazji Dnia Kobiet najlepiej bawią si faceci,

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama