Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Wypadek w Gawrzyjałkach, ciężko ranna 11-letnia dziewczynka (zdjęcia)


Do groźnego wypadku doszło dziś w Gawrzyjałkach (gmina Szczytno). Dostawcze renault potrąciło tam 11-letnią dziewczynkę. Jej stan jest bardzo poważny. Załoga ratownictwa medycznego ze Świętajna zadecydowała o transporcie lotniczym dziecka do szpitala w Olsztynie.Autem dostawczym kierował 23-latek. Mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Trwa zabezpieczania śladów i ustalenia okoliczności tego wypadku.

 

Do zdarzenia doszło około godz. 14. Dziewczynka jest w ciężkim stanie. To mieszkanka Gawrzyjałek, 11-letnia Wiktoria.


Reklama

 

Reklama

– Nastolatka nagle wbiegła na drogę zza autobusu – mówi sierż. Agata Stefaniak, oficer prasowy szczycieńskiej policji. - To są nasze wstępne ustalenia - dodaje policjantka. - Ale prawdopodobnie właśnie tak doszło do tej tragedii.Komentarze do artykułu

Ireneusz

Według mnie powinno się wprowadzić całkowity zakaz omijania czy przejeżdżania obok autobusów które zatrzymują się na pasie drogowym aby wysadzić pasażerów. Bardzo często zza takiego autobusu wychodzą nagłe ludzie i nie są to tylko dzieci.

Mol

Powiedzcie mi pokiego grzyba tam są dwie załogi strażackie? Gasili coś? Nie rozumiem po co do takich sytuacji wyjeżdża kilka załóg, przecież to jest marnotrawstwo pieniędzy i bezpieczeństwa, przecież taka załoga może być potrzebna do gaszenia pożaru!!! Co za miernota tym tak zarządza?!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama