Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Wymarzone miejsce - mieszkania firmy Rombud w Szczytnie


Doskonała lokalizacja, sprawdzony i doświadczony deweloper, atrakcyjne ceny – to bez wątpienia zalety nowo budowanego osiedla przy ulicy Dąbrowskiego w Szczytnie. - To osiedle dedykowane dla osób, które marzą o spokoju, a jednocześnie cenią sobie komfort życia i mieszkania w mieście – mówi Patrycja Roman, specjalista do spraw deweloperskich firmy Rombud. - Każdy budynek będzie wyposażony w windę, to nowy standard mieszkań w Szczytnie. Warto zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszam.Z dala od zgiełku miasta, ale jednak blisko centrum powstaje miejsce wyjątkowe. Mieszkania firmy Rombud mają dostarczyć jego mieszkańcom prestiżu, kameralnej atmosfery i wszystkiego co czyni życie przyjemnym i wygodnym. Enklawę spokoju w tętniącej życiem stolicy powiatu szczycieńskiego gwarantuje usytuowanie przy ulicy Dąbrowskiego. To dzisiaj najbardziej pożądana lokalizacja w kontekście zabudowy mieszkaniowej.

.

 

Sielskie pobliże centrum

 

Dlaczego? Odpowiedzi jest kilka. Budynek znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Szkoły Podstawowej nr 3, tyle samo jest do marketów Biedronka, Carrefour, czy sklepu meblowego ABM Meble. W sąsiedztwie są też zakłady stolarskie, które mogą pomóc urządzić swoje wymarzone gniazdko, jak się chce. W pobliżu jest też szpital, kościół, warsztaty samochodowe... dostęp do komunikacji miejskiej, drogi wylotowe w kierunku Warszawy, Ostrołęki, czy Olsztyna... - Komunikacyjnie jest to miejsce idealne, bo wszędzie można dotrzeć pieszo bądź samochodem, tu drogi nigdy się nie korkują, bo jest stosunkowo mały ruch – mówi Patrycja Roman, która przez okna biura przy ulicy Dąbrowskiego każdego dnia obserwuje to, co dzieje się na ulicy.

 

Natura w zasięgu... kroków

 

 

Do pełni harmonii w życiu niezbędna jest bliskość natury, warunki do spokojnego wypoczynku i relaksu. Do obcowania z przyrodą mieszkania firmy Rombud wręcz wyciągają rękę: w pobliżu znajduje się bowiem przepiękny parku przy ulic Skłodowskiej-Curie, do którego pieszo można dojść w zaledwie 3 minuty. To bezpieczne i urocze miejsce na spacery, czy zabawy z dziećmi lub swoimi czworonożnymi przyjaciółkami. W sąsiedztwie jest też las, do którego można dotrzeć pieszo bądź rowerem. Las pełen grzybów i spokoju. Spacer lub przejażdżka rowerowa w takich miejscach, znajdujących się niemal przy domu, to dzisiaj prawdziwy luksus dla mieszkańców miast.

 

Wygoda dla każdego

 

- Nasze mieszkania to naprawdę idealne miejsce zarówno dla młodych rodzin, singli, jak i seniorów, wszystko jest tu w zasięgu ręki, no... kroków – śmieje się Patrycja Roman. - To też doskonała inwestycja na przykład pod wynajem, bo każdy życzyłby sobie takiej lokalizacji. Nie są to obrzeża miasta, a z drugiej strony jest spokój, blisko na przykład do Wyższej Szkoły Policji, a studenci często szukają takich lokalizacji.

 

Bogaty wybór nowoczesności

 

Budowa pierwszego bloku zaczęła się w październiku ubiegłego roku. Budynek ma być gotowy za kilka miesięcy, już w czerwcu 2022 r.Cena za metr kwadratowy waha się od 4650 do 4890 zł zł. W pierwszym budynku do dyspozycji jest 48 nowoczesnych architektonicznie mieszkań o powierzchni od 47 do 73 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależny jest balkon od 10 do 12 m kwadratowych oraz komórka lokatorska. Chętni mogą też nabyć garaż znajdujący się w bryle budynku. Tych jest aż 14 (od 17 do 28 m2).

 

 

Na działce przy ul. Dąbrowskiego zaprojektowano trzy budynki wielorodzinne z windą. Są sześciokondygnacyjne - pierwsze tak wysokie w Szczytnie, o wyróżniającej się nowoczesnej architekturze. Inwestycja składa się w sumie z 162 mieszkań. Starannie dobrany projekt gwarantuje możliwość wyboru mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz funkcjonalnym układzie.

 

Jakość znana z renowacji zamku

 

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” Sp. z o.o., wywodzące się z Warmińskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego S.A., rozpoczęło działalność gospodarczą w czerwcu 1994 r. To solidna firma, z 27-letnim stażem na rynku, co daje gwarancję jakości wykonania mieszkań i uczciwości. - Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego mimo potężnej inflacji i stale rosnących cen nasza firma osobom, które podpiszą z nami umowy rezerwacyjne gwarantuje obecną cenę za metr kwadratowy – mówi Patrycja Roman. - Bez względu na to, co dziś dzieje się w budownictwie i gospodarce, a widzimy, że ceny zmieniają się dosłownie z dnia na dzień, u nas klienci będą mieli pewność, że nie zapłacą więcej. Wiem, że to ważny dla wielu czynnik, dlatego to podkreślam. Nie ma co odkładać wizyty w naszym biurze. Zapraszam po szczegóły.

 

Rombud to firma, która doskonale znana jest w Polsce, ale i na naszym lokalnym rynku. Specjalizuje się niezwykłych inwestycjach. To jej pracownicy odnowili szczycieński zamek. - Jakość wykonania i estetyka to dla naszych architektów i pracowników podstawa – mówi Patrycja Roman. - Ma być komfortowo, bezpiecznie, ale i pięknie. I tak jest.

 

Biuro Sprzedaży Mieszkań „Szczytno Dąbrowskiego”

 

Szczytno, ul. Dąbrowskiego (wjazd od ulicy Przemysłowej)

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16

tel. 667-697-524

tel. 697-702-227

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama