Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Wpadli po nielegalne automaty, wyszli z narkotykami i 49-latkiem (zdjęcia)


W Szczytnie zabezpieczono 10 nielegalnych automatów do gier i ujawniono „sklepik” z narkotykami w prywatnym mieszkaniu. To efekty akcji Funkcjonariuszy Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie oraz szczycieńskich policjantów. Do sprawy zatrzymany został też 49-letni mieszkaniec Szczytna.Nielegalne automaty zabezpieczono w dwóch lokalach w Szczytnie. Natomiast u jednego z graczy ujawniono środki odurzające, w tym biały proszek i susz roślinny. W akcji poza funkcjonariuszami W-MUCS uczestniczyli szczycieńscy policjanci.

 

- Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie mężczyzny z użyciem policyjnego psa do wykrywania narkotyków – informuje mł. asp. Marta Rosiak z Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie. - Ujawnili tam prawdziwy sklepik z poporcjowanymi niedozwolonymi substancjami przeznaczonymi do dalszej odsprzedaży. W sumie zabezpieczyli 150 gramów marihuany i 50 gramów metamfetaminy" – dodaje.


Reklama

 

Zatrzymanego 49-letniego mieszkańca Szczytna wraz z ujawnionymi narkotykami przejęła policja. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

- Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz zabezpieczenia majątkowego- mówi sierż. Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji.

 

Reklama

 

 

 

Źródło: tekst i foto Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

 

Fot. Funkcjonariusz Służba Celno-Skarbowa w pomieszczeniu z automatami.Komentarze do artykułu

NoName

Padło nasze Las Vegas :\'(

NSZ 1111

Człowiek mieszka w Szczytnie całe życie i nawet nie podejrzewałby, że w prywatnych melinach takie rzeczy się dzieją. Nie kumam co to się porobiło

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama