Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Wojsko wkracza do... kościoła. Niesamowity koncert w Pasymiu


W kościele ewangelicko-augsburskim w Pasymiu wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego pod batutą ppłk. Marcina Ślązaka. Występ będzie uwieńczaniem XXVI Pasymskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 23 września. Początek godz. 18. Wstęp wolny.Koncert odbędzie się w ramach trwającego Tygodnia Cittaslow w Pasymiu. Ale to niejedyna atrakcja, jaka czeka na mieszkańców i turystów podczas tygodnia pod znakiem pomarańczowego ślimaka.

 

W niedzielę zaplanowano Gminne Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pasymiu. Patronat nad nim ma Burmistrza Miasta Pasym.


Reklama

 

Reklama

- Codziennie zapraszamy także do odwiedzania Galerii MOK w Pasymiu – zachęcają pracownicy MOK Pasym, którzy koordynują wydarzenia Tygodnia Cittaslow. - Obecnie znajdziecie tam ujęcia z miast członkowskich Sieci Cittaslow, a także efekty warsztatów słomkarskich przeprowadzonych na przełomie lipca i sierpnia przez grupę nieformalną ‘Coolturalniaki’.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama