Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Wiesława Zalewska – nowy członek Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego


Wiesława Zalewska, aktywna działaczka Forum Kobiet, została powołana na członka Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego. To ważne wyróżnienie dla pani Zalewskiej oraz jej dotychczasowej pracy na rzecz seniorów w regionie.


  • Data:

Społeczna Rada Seniorów pełni kluczową rolę w zakresie polityki społecznej, zdrowotnej i kulturalnej dla seniorów. Jej członkowie wypracowują i przedstawiają propozycje rozwiązań, które mają poprawić jakość życia osób starszych.

 

Wiesława Zalewska od lat angażuje się w działania na rzecz seniorów. Jej doświadczenie i wiedza w dziedzinie polityki społecznej i działań na rzecz seniorów będą nieocenione w pracy w Społecznej Radzie Seniorów. Pani Wiesława zawsze wyróżniała się zaangażowaniem i determinacją w działaniach społecznych, co sprawiło, że jej praca była doceniona przez społeczność i instytucje na całym Warmii i Mazurach.


Reklama

Reklama

 

Cieszymy się, że tak utalentowana i zaangażowana osoba jak Wiesława Zalewska dołączyła do Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jest to ważny krok w kierunku poprawy jakości życia seniorów w regionie. Życzymy powodzenia w pracy!Komentarze do artykułu

Miki

Gratulacje i pozdrowionka dla Pani Wiesi!

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama