Poniedziałek, 28 Listopad
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy -

Reklama


Reklama

Wiesława Zalewska będzie reprezentowała naszych seniorów w województwie


Wiesława Zalewska, szefowa Forum Kobiet w Szczytnie została wybrana przedstawicielką seniorów z naszego powiatu do Wojewódzkiej Rady Seniorów.Jej kandydaturę poparli członkowie Powiatowej Rady Seniorów. Wybory odbyły się w środę, 23 listopada.

 

Wiesława Zalewska ma 68 lat. To znana działaczka społeczna z naszego powiatu. Zawodowo związana ze służbą zdrowia. Przez ponad 30 lat pracowała w szpitalu w Szczytnie. Mimo osiągnięcia wieku emerytalnego nadal jest aktywna, bo pracuje jako pielęgniarka w jednej ze szczycieński przychodni lekarskich.

 


Reklama

Reklama

We wtorek, 22 listopada wygrała też wybory, na kolejną kadencję, na kierowanie stowarzyszeniem Forum Kobiet. Szefuje mu już od 21 lat.

 

- Rzeczywiście tych funkcji trochę się nazbierało, ale naprawdę lubię to, co robię – mówi z uśmiech pani Wiesława. - Dopóki mam siłę i chęć chcę działać. Jako przedstawiciela seniorów naszego powiatu będę dbała o nasze interesy w województwie. Czego nam najbardziej potrzeba? Jeśli chodzi o Szczytno to bez wątpienia porządnego miejsca, lokalu do spotkań. Bo budynek przy ulicy Pułaskiego nie rozwiązuje problemów. To chyba najbardziej pilna potrzeba, bo generalnie seniorzy w naszym powiecie mają nie najgorsze warunki do rozwijania swoich pasji.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama