Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Wędka w dłoń – Wielbark zaprasza na rodzinne zawody!


Trzeciego maja nad brzegi malowniczego łowisku w Sasku Małym ściągną miłośnicy wędkowania. Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku organizuje rodzinną rywalizację wędkarską.W rywalizacji mogą wziąć udział wędkarzy w każdym wieku. Start godz. 8.


Reklama

 

- Czekanie na „to branie” to najlepszy sposób na odpoczynek i integracje – śmieją się organizatorzy. Wędkarstwo łączy pokolenia – mówi Wojciech Kulis, kierownik Hali Sportowej w Wielbarku, inicjator zawodów. - Chcemy, by rodzice i dzieci spędzili czas na wspólnej pasji, ucząc się od siebie nawzajem.

 

Wydarzenie współorganizuje Polski Związek Wędkarski Koło nr 74 w Szczytnie.

Reklama

 

Zawody podzielone są na trzy kategorie, umożliwiające wspólną rywalizację dzieci i dorosłych. Zapisy przyjmowane są w Hali Sportowej do 23 kwietnia, a informacji udziela osobiście pan Kulis. Więcej informacji pod numerem telefonu – 89 621 82 04.

 

Dla uczestników przygotowane zostały atrakcje nie tylko na linii wody. Organizatorzy zapewniają, że każdy, niezależnie od wyników, wróci do domu z unikatowym doświadczeniem i być może nowymi przyjaciółmi. Połączenie sportu, rekreacji i rodzinnego czasu w otoczeniu natury to idealny scenariusz na majówkę.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama