Sobota, 28 Maj
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana -

Reklama


Reklama

We wtorek odbędzie się msza z udziałem egzorcysty


We wtorek, 14 grudnia w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie odbędzie się msza święta i modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Mszę poprowadzi egzorcysta diecezjalny ksiądz Tadeusz Marcinkowski z Olsztyna. Takie msze w Szczytnie odbywają się systematycznie od lutego.Początek nabożeństwa godz. 18. Szczegóły na plakacie.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Śmieszek

\"Dobrze urodzeni\" nie muszą wszem i wobec tego ogłaszać, bo są po prostu dobrze urodzeni i dla każdego jest to oczywiste. No i z tego między innymi powodu nie są w stanie obrazić ich jednostki postawione niżej w hierarchii społecznej. Dobrze urodzony i dobrze wychowany nigdy więc w związku z tym nie da tejże jednostce odczuć swej wyższości. Bo przed kimże i co miałby udowadniać?

robert k.

Ciekawe czy były tańce i tam - tamy. Zły z ogonem, kopytami i różkami w kolorze tęczy?

Kowal

Wiecie, skąd wzięły się egzorcyzmy? Z tego, że łatwiej jest uwierzyć w opętanie, niż pójść do psychiatry. To smutne. Zwróćcie uwagę na to, że egzorcyzmy nigdy nie są zamawiane przed tego, który ma być im poddany, tylko przez najbliższych, czyli ludzi, którzy powinni kochać i pomagać. Tymczasem za trudne dla nich jest przejście przez trudną drogę diagnozy i leczenia choroby psychicznej lub diagnozy i stwierdzenia, że choroby brak, tylko rodzina ma problem z akceptacją. Łatwiej jest skazać kogoś, kogo powinno się chronić, na przykre doświadczenia - w imię własnego wstydu. Nie ma w tym nic z najważniejszego przykazania: \"Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.\"

ika

Nie, w nowowieczu, ale zly tez teraz dziala.

tak z ciekawości

gdzie ja jestem - w średniowieczu ?

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama