Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Wakacyjny Czytelnik – akcja Gminnej Biblioteki Publicznej w Dźwierzutach


Czym skorupka za młodu nasiąknie... Znane przysłowie wzięli do serca pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Dźwierzutach. Wakacyjny konkurs czytelniczy dla najmłodszych przyniósł nadspodziewane efekty.


  • Data:

Podsumowanie konkursowych wyników miało miejsce we wtorek, 29 sierpnia. Udział w czytelniczych zmaganiach zadeklarowało 19 dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

 

Największą liczbą przeczytanych książek, poczynając od 5 lipca aż do 25 sierpnia, może pochwalić się Julia Suchecka - 65 książek, drugie miejsce zajął jej brat - Antoni Suchecki – 36, trzecie - Emilia Korycińska - 30 książek. Wyróżnienia otrzymało 4 młodych czytelników: Apolonia Nadstawna, Aleksander Mierau, Sebastian Mierau, Maja Serafin.


Reklama

 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz maskotki. Gratulacje należą się zwycięzcom oraz ich rodzicom za współuczestnictwo w wakacyjnym konkursie. Czytelnicza rywalizacja była podsumowaniem akcji Wakacje w bibliotece, która najintensywniej rozwijała się w lipcu.

 

Było wiele zabaw, gier i i różnych „bibliotecznych” atrakcji, a przede wszystkim dobrej energii i humoru płynących od jej uczestników. W opinii młodych czytelników biblioteka jest miejscem, w którym warto spędzać wolny, nie tylko wakacyjny czas.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama