Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Wakacje pełne wrażeń z "Mamamija" w Spychowie!


Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na spędzenie letnich dni, nie możesz przegapić oferty firmy „Mamamija” ze Spychowa, malowniczej miejscowości w gminie Świętajno. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od relaksu na świeżym powietrzu po emocjonujące koncerty i wspólne kibicowanie𝗞𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁𝘆 𝗽𝗹𝗲𝗻𝗲𝗿𝗼𝘄𝗲

Lato to czas koncertów plenerowych. „Mamamija” zadbała o to, by nie zabrakło muzycznych emocji. Koncerty odbywają się na dwóch niezależnych scenach. W plenerze na scenie letniej, oraz w Tawernie - zabytkowym spichlerzu, o niespotykanym "klimacie". W takich warunkach, każdy koncert to unikalne przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 "𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝘆 𝗞𝗶𝗯𝗶𝗰𝗮"

Dla wszystkich fanów sportu, „Mamamija” przygotowała specjalną "Strefę Kibica", gdzie można wspólnie śledzić najważniejsze mecze EURO 2024. To doskonała okazja, aby poczuć prawdziwą atmosferę stadionu w kameralnej i przyjaznej atmosferze.

 

Aktywność na świeżym powietrzu

„Mamamija” oferuje także szeroki wachlarz atrakcji na świeżym powietrzu. Można wypożyczyć kajaki i wyruszyć na relaksujący spływ rzeką Krutynią, skorzystać z grill baru, gdzie serwowane są pyszne przekąski, a także ochłodzić się lodami i chłodnymi napojami.

 

𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘄𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰

Aby w pełni cieszyć się wszystkimi atrakcjami, warto wcześniej zarezerwować miejsce. Spółdzielnia „Mamamija” dysponuje 60 miejscami siedzącymi (w Tawernie), a koncerty plenerowe są w stanie przywitać i obsłużyć 300 gości.

 


Mamamija, Bystrz, 14A,

tel. 698 192 018


 

Harmonogram wydarzeń znajdziesz na plakacie:Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama