Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

W wypadku w Wydmusach uczestniczyło auto z naszego powiatu, kierowca uciekł w las


W niedzielny wieczór w Wydmusach koło Myszyńca zderzyły się seat z kią. Do kolizji doszło na ostrym zakręcie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z Ostrołęki wynika, że sprawcą kolizja "był seat z naszego powiatu”. Kierowca po kraksie uciekł w las. Szuka go policja.


  • Data:

Do zdarzenia doszło po godz. 18. Jak ustalił reporter portalu moja-ostroleka.pl zderzyły się dwa samochody osobowe: seat na numerach rejestracyjnych z powiatu szczycieńskiego i kia na tablicach z Kalisza. Nie ma osób poszkodowanych. Wprowadzono ruch wahadłowy, a utrudnienia potrwają do godz. 21.00.


Reklama

 

Reklama

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący seatem na numerach rejestracyjnych z powiatu szczycieńskiego stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z kią. Tuż po zdarzeniu kierowca seata oddalił się, porzucając rozbity pojazd na poboczu – mówi reporterowi moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Na szczęście ani kierowca, ani pasażer kia nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci ustalili już właściciela pojazdu. Mundurowi zabezpieczają ślady i ustalają kto kierował seatem w momencie zdarzenia.

 

 

 

Zdjęcia: moja-ostroleka.pl

 Komentarze do artykułu

Marta

mandat 2tysie a auto warte z 1500. sama bym czmychnęła. na węgiel trzeba odkładać.

Mariusz

do lasu poszedł. podobno są grzyby

Nowe przepisy odnośnie przerejestrowana pojazdu w 2022 roku.

To że na numerach rejestracyjnych z naszego powiatu to nie znaczy że kierujący pojazdem musi być z tego powiatu.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama