Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

W czerwcu zachęcają na październikowy bieg z okazji niepodległości


Mimo że jest dopiero końcówka czerwca to szczycieńskie starostwo powiatowe już zachęca do zapisywania się do udziału w Szczycieńskim Biegu dla Niepodległej, który w tym roku odbędzie się 1 października, czyli też ponad miesiąc wcześniej, niż państwowe obchody tego święta.Tradycyjnie startujący biegacze będą mieć do pokonania liczącą 4,8 kilometra pętlę wokół Jeziora Domowego Dużego.

 

Oprócz biegu głównego na amatorów aktywnego spędzania czasu czekać będą również konkurencje towarzyszące. W tym roku na trasę wyruszą również rolkarze oraz maszerujący. Dodatkowo również najmłodsi będą mogli rywalizować ze sobą na dystansach 100 m (bieg z rodzicem dla dzieci z rocznika 2017 i młodszych), 300 m (klasy I-III), 600 m (klasy IV - VI) oraz 800 m (klasy VIII).


Reklama

 

Każdy z uczestników zarówno biegu głównego, dystansu rolkarskiego, marszowego i biegów dzieci na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

 

Zapisy przez stronę internatową superczas.pl

ReklamaKomentarze do artykułu

Spadające balony niepodległości.

Co z zawartością tych spadających balonów pod Szczytnem , Ełkiem i Braniewem. Czy ten potężny huk który było słychać kilka dni temu to było zestrzelenie tego balonu ?. Czeski film czyli cisza grobowa.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama