Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

W Pasymiu z klasą zainaugurowali kampanię wyborczą


Marcin Nowociński i jego komitet Pasym dla Wszystkich zainaugurowali swój start w wyborach samorządowych. Mieszkańców gminy zaprosili na koncert Jarosława Chojnackiego, przed którym nastąpiło oficjalne przedstawienie kandydatów na radnych. - Cieszę się, że mieszkańcy przyszli tak licznie. Widzę ich chęć rozmawiania o gminie – mówi Marcin Nowociński. - To dobrze, bo bez znaczenia, jaki będzie wynik, głos mieszkańców musi zostać usłyszany.Na niedzielnym wydarzeniu nie było miejsca na politykowanie i kłótnie. Za to po koncercie mieszkańcy mogli zostać by porozmawiać zarówno z kandydatem na burmistrza, jak i na radnych (tak gminnych, jak i powiatowych) o tym, co dla nich jest ważne i z jakimi problemami się mierzą.

 

Porozmawiać o programie i planach KWW Pasym dla Wszystkich na najbliższe lata dla gminy. Na spotkaniu byli również kontrkandydaci Marcina Nowocińskiego czyli obecny burmistrz Cezary Łachmański i Elżbieta Dyrda. Na wydarzeniu obecni byli również byli burmistrzowie Pasymia Lucyna Kobylińska i Bernard Mius.


Reklama

 

Reklama

- Chcę podkreślić, że mieszkańcy i gmina Pasym zasługuje na kampanię wyborczą bez plotek, oszczerstw z szacunkiem dla siebie nawzajem i społeczności naszej gminy. Musimy spierać się na argumenty i pokazywać wizję gminy, aby mieszkańcy mogli wybrać to co jest im bliższe. Taki był cel naszej inauguracji – podkreśla Nowociński.Komentarze do artykułu

suweren.

Druga tura wyborów dla Dyrdy i Nowocińskiego. Obecny burmistrz jest już dwie kadencję , trzecia byłaby tylko na przetrwanie , szkoda zmarnować pięć lat. Nowa osoba na stanowisku burmistrza będzie bardziej chciała się wykazać zaangażowaniem na rzecz mieszkańców miasta i gminy.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama