Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

W FM Bravo boją się o pracę, władze spółki uspokajają


Pracownicy jednego z największych w Szczytnie zakładów pracy boją się o swoje posady. O potencjalnie trudnej sytuacji w firmie FM Bravo dyskutowano nawet na jednej z komisji szczycieńskiej rady miejskiej. Pojawiły się bowiem informacje o tym, że firma nie przedłuża umów, a także zwalnia pracowników zatrudnionych na stałe. Dodatkowo niepokój budzi fakt, że zakład produkcyjny w Szczytnie pracuje tylko od poniedziałku do czwartku.


  • Data:

- Na dzień dzisiejszy do naszego urzędu nie wpłynęła od pracodawcy informacja o zwolnieniach grupowych, czy zamiarze likwidacji zakładu – mówi Beata Januszczyk, dyrektor szczycieńskiego PUP. - Oczywiście weryfikowaliśmy pojawiające się pogłoski o możliwości zwolnień w firmie i otrzymaliśmy zapewnienie, że na ten moment firma nie planuje likwidacji produkcji w Szczytnie.


Reklama

 

Reklama

Po więcej informacji udaliśmy się do samego źródła.

 

- Firma nie planuje zwolnień pracowników ani likwidacji zakładu w Szczytnie – informuje Karolina Fisahn, kierownik działu kadr i płac. - FM Bravo Sp. z o.o. Dostosowuje swoje działania do ogólnej sytuacji w branży meblowej oraz ogólnej sytuacji w kraju i na świecie. Ograniczenie czasu pracy obowiązuje do końca października – dodaje.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama