Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

V Extremalna Trójka – morsy pomogą Ukrainie - sobota,18 czerwca


W sobotę, 18 czerwca odbędzie się piąta edycja Szczycieńskiej Ekstremalnej Trójki, biegu organizowanego przez Morsy Reset Szczytno. Tym razem nasze morsy chcą pomóc obywatelom Ukrainy. Podczas biegu odbędzie się zbiórka potrzebnego wsparcia.- Wojna w Ukrainie nie słabnie i nasza pomoc też nie może osłabnąć – mówi Jarosław Kordek, przedstawiciel Morsów Reset Szczytno. - To już ponad 100 dni wojny i ponad 100 dni pomocy. Jesteśmy zmuszeni prosić Państwa jeszcze raz o wsparcie. Przy okazji biegu organizowanego przez wspaniałych członków Stowarzyszenia Morsy Szczytno Reset, będziemy prowadzić zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy które później zostaną przekazane dla Ukraińców.

 

Najbardziej potrzebujemy:

* artykuły medyczne (np. bandaże, opatrunki, igły, strzykawki, środki do dezynfekcji ran, lek przeciwbólowe itp)


Reklama

* żywność z długim terminem ważności (np. makaron, ryż, konserwy, puszki)

Reklama

Pobiegnij i pomóż atakowanej Ukrainie.

Zbiórka będzie prowadzona w jednym z namiotów podczas trwania imprezy.

 

Impreza odbędzie się w sobotę, 18 czerwca. W biegu obowiązuje limit miejsc: 120 dla dorosłych i 100 dla dzieci.

 

- Na odcinku jednego kilometra pojawi się minimum 20 przeszkód plus VAT, w tym jedna niespodzianka, wymyślona przeze mnie – śmieje się Jarosław Kordek, szef komisji rewizyjnej stowarzyszania Morsy Reset Szczytno. - Do pokonania będą 3 kilometry. Ta przeszkoda na pewno wielu zaskoczy – dodaje tajemniczo. - Bieg dla dzieci będzie tym razem umiejscowiony w okolicy ruin, tak aby rodzice mieli doskonałą widoczność na swoje pociechy. Gorąco zapraszam zawodników oraz kibiców. Na pewno nikt nie będzie żałował.

 

 

 

Ekstremalna Trójka to bieg kończący sezon morsowy. Ma formę rodzinnego pikniku.Komentarze do artykułu

Buraki

Głupie Polaczki dyskutują między sobą a Ukraińcy się śmieją.

Tomasz ,, Sława Ukrainie\"

Dla Ukrainy to Szczytno powinno oddać co drugą dziewicę oraz 70% budzetu miejskiego a każdy mieszkaniec 20%swoich dochodów by Ukraina rosła w siłę .

Co jest rabbi, nerwy poniosły, bo przepadła Niebiańska Jerozolima? nie na rączkę Ci nawoływania, do zaprzestania finansowania zabijania niewinnych ludzi? lepiej pejsy sobie zakręć, bo z nienawiści Ci się wyprostowały, parchaty chochole. W wyzwolonym od pasożydów i ich nazistowskich psów z Azow Mariupolu, już powstają osiedla mieszkalne, które zniszczyły azowskie chochoły, a i z Polski was wypędzimy na zbite parszywe lichwiarskie ryje, jak tylko zacznie się u nas operacja, podobna do tej, na Ukrainie...wówczas będziesz się modlił, żeby żaden Polak nie pojawił się, w zasięgu Twojego wzroku,

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama