Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

VI Mazurski Bieg na Kulce - wiosenny aktywny wypoczynek dla całej rodziny


Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Mazurskim Biegu na Kulce już 7 maja 2023 r. Impreza cieszy się niesłabnącą popularnością i jest świetnym sposobem na spędzenie wiosennego weekendu z rodziną.


  • Data:

Najważniejsze rzeczy:

Malownicza trasa biegu pozostaje ta sama co rok temu, z tą różnicą że biegniemy w drugą stronę.

Ośrodek Wypoczynkowy "KULKA" (www.kulka.mazury.pl) jest gospodarzem imprezy i przygotowuje mnóstwo zabaw dla całej rodziny.

Istnieje możliwość noclegu z soboty na niedzielę w Ośrodku Wypoczynkowym "KULKA" (rezerwacja do 28.04.2023 r.)


Reklama

Harmonogram imprezy: odbiór pakietów w Biurze Zawodów (08:30 - 10:30), zapisy w dniu startu (10:30 - 11:00), program artystyczny i atrakcje dla dzieci (11:00 - 13:30), uroczyste otwarcie (11:15), bieg na dystansie 10 km (11:30 - 13:15), wręczenie nagród (13:30 - 14:30)

Dzieci i młodzież będą mogły podczas trwania imprezy uczestniczyć w atrakcjach Ośrodka Wypoczynkowego Kulki (uwarunkowane warunkami atmosferycznymi)

Reklama

Nieodłączną częścią „Jurundowych” imprez biegowych jest również zbiórka na cel charytatywny. Także tym razem nie będzie inaczej. Na kogo będzie prowadzona zbiórka podamy w najbliższym terminie.

 

Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie i swojej rodziny, by wziąć udział w wiosennym aktywnym wypoczynku na Mazurach!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama