Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Uśmiech w ratuszu. Burmistrz Mańkowski zaskakuje memem od mieszkańców


Widać, że burmistrz Krzysztof Mańkowski przez lata burmistrzowania nabrał dystansu do siebie i urzędu. Właśnie pochwalił się na Facebooku memem, który otrzymał na messengera.- Kocham naszych mieszkańców za ich pomysłowość i poczucie humoru – napisał. - Przed chwilą dostałem taką wiadomość na Messengera. Mam nadzieję, że to z sympatii do mnie i naszego miasta.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

LEX

Ok, wieża prywatna i tyle. Ale w założeniu tej sprzedaży za złotówkę była jej restoracja. Pozwać właściciela o niedotrzymanie umowy (nawet jeśli nie była wymieniona szczegółowo w umówię sprzedaży, to takie było założenie obu stron). Odebrać zezwolenie na budowę. Jak zaczną się koszty, to oddadzą wieżę z pocałowaniem ręki. Miasto potem niech to po prostu doprowadzi do wyglądu jakiegoś i tyle.

Wiesiek

Żuchowski sprzedał wieżę i teren dokoła za 1 zł, z nadzieją, że ktoś to odremontuje. Kupujący wieżę wziął, namówił kolejnego \"inwestora\" i zaczęli. Szybko jednak okazało się, że wszystko będzie kosztować 4x tyle, co w założeniu. Kaska się skończyła, banki nie chcą dać kredytu (nic dziwnego), nikt kupić tego nie chce, bo to głupi pomysł był. Lokalizacja na plus, ale koszty operacyjne takiego molocha z windą, ograniczenia konserwatora i koszt wykończenia tego cudu (9-11 mln) podzielonego już na \"apartamenty\" po 30m2 na prowincji to po prostu tragedia. A już to, co widać kosztowało podobno prawie 3 mln zł. Takie coś w Sopocie czy Zakopanem MOŻE by miało odrobinę sensu, tu sezon trwa max. 90 dni.

Szczytno

Dokładnie kiedy pan burmistrz ma plan na zrobienie coś zą wierzą przy ratuszu?

Hrabia monter Krzysztof

A pan Mirosław D. nie czuje się odpowiedzialny ?

Szczytnianin

Ta szkaradna wieża, to jest pomnik po nieudolnych rządach H. Żuchowskiego. Sprzedał wieżę prywatnemu przedsiębiorcy więc teraz jest to własność prywatna. Nikt nie zmusi prywatnego do odsprzedaży lub rozbiórki jego mienia. Żaden burmistrz tu nic nie zrobi, jak właściciel nie jest tym zainteresowany. Pretensję należy kierować do H. Żuchowskiego, to on winowajcą i współtwórcą tego brzydactwa.

regina

Szkaradztwo przy zabytkowej wieży to akurat nie \"zasługa\" Mańkowskiego a jego poprzednika z pisu. To Żuchowski sprzedał ją zupełnie niewiarygodnemu inwestorowi. Gdyby jednak burmistrz miał porządnych prawników to problem wiezy dawno by juz był rozwiązany.

Zdzysk

on się tym nie przejmuje szkaradztwo zostało , a on odejdzie w niesławie i smród po obiecankach zostanie

Tomasz

Malo śmieszne, raczej żenujące. Ten koszmarek budowlany przy pięknej, zabytkowej wieży ciśnień, 200 metrów od ratusza dalej jest nietykalny, szpeci miasto ii odstrasza turystów.Niech Pan burmistrz przejedzie się do Giżycka i zobaczy jak pięknie można zagospodarować zabytkową wieżę ciśnień.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama