Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Urzędnicy z Jedwabna zbierają zapotrzebowanie na „tańszy, rządowy” węgiel


Do 11 listopada mieszkańcy gminy Jedwabno mogą zgłaszać zapotrzebowanie na „tańszy, rządowy” węgiel. Informacje w tej sprawie zbierają pracownicy Urząd Gminy w Jedwabnie.

 


  • Data:

Informacje o ilości i rodzaju węgla z danymi: imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu należy złożyć w urzędzie – można przeczytać na stronie internetowej gminy Jedwabno.

 


Reklama

W ten sposób Gmina Jedwabno włączyła się do sprzedaży węgla dla mieszkańców w cenie do 2 tysięcy złotych za tonę. Do zakupu węgla (1,5 tony do końca tego roku i 1,5 tony po 1 stycznia 2023) w preferencyjnej cenie uprawnieni będą mieszkańcy, którzy: złożyli wniosek o dodatek węglowy lub go złożą, i wcześniej nie zakupili węgla po preferencyjnej cenie 2 tys. złotych lub poniżej 2 tys. złotych – informują urzędnicy.

ReklamaKomentarze do artykułu

Szczytnianin

Nie dajcie się oszukać ludziska i zażądajcie albo węgla z polskich kopalni, albo ruskiego. To co będą chcieli wam sprzedać, to niepalny \"wyrób węglopodobny\" z Australii lub Indonezyjska samoprzylepna breja, miał zmieszany z wodą morską, którego nie będziecie mogli zareklamować....i nie otrzymacie zwrotu pieniędzy.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama