Reklama

Niedziela, 28 Czerwiec
Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława -

Reklama


Reklama

Upały nie odpuszczają. Sphinx Szczytno zaprasza na darmowe ochłodzenie i wodę


Wysokie temperatury dają się dziś we znaki mieszkańcom Szczytna. Synoptycy apelują o ograniczenie przebywania na słońcu oraz regularne nawadnianie organizmu.
 



Z inicjatywy Sphinx Szczytno każdy, kto dziś potrzebuje chwili wytchnienia od upału, może bezpłatnie skorzystać z klimatyzowanej restauracji i napić się darmowej wody.

To niewielki gest, który w tak gorący dzień może mieć duże znaczenie – szczególnie dla dzieci, seniorów oraz osób przebywających w centrum miasta.

Pamiętajcie o nawodnieniu. Jeśli jesteście w okolicy, zajrzyjcie do nas, odpocznijcie od upału i napijcie się szklanki zimnej wody. Dbajmy o siebie nawzajem – zachęca zespół Sphinx Szczytno.

📍 Sphinx Szczytno
Galeria Jurand, ul. Odrodzenia 11



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama