Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Udane warsztaty grillowe z Broil King w Flora Garden (zdjęcia)


W minioną sobotę, Centrum Ogrodnicze Flora Garden w Szczytnie zorganizowało wyjątkowe warsztaty grillowe we współpracy z Broil King. Wydarzenie przyciągnęło licznych entuzjastów grillowania oraz miłośników ogrodnictwa, zapewniając wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia.Warsztaty grillowe, które odbyły się w malowniczym otoczeniu Flora Garden, okazały się strzałem w dziesiątkę. Pod czujnym okiem ekspertów z Broil King, uczestnicy mieli okazję nauczyć się tajników grillowania, a także spróbować przygotowanych specjałów. 

 

- Było pysznie i ciekawie – mówi jeden z uczestników. – Świetna atmosfera sprawiła, że na pewno wrócimy tu ponownie. Ogromny wybór roślin i innych przydatnych każdemu działkowiczowi rzeczy.

 

Wspaniała atmosfera, która panowała podczas warsztatów, sprawiła, że wszyscy bawili się doskonale.

 


Reklama

Centrum Ogrodnicze Flora Garden w Szczytnie to prawdziwy raj dla miłośników ogrodnictwa.

 

Znajduje się tu ogromny wybór roślin ozdobnych i użytkowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających ogrodników.

 

Flora Garden oferuje nie tylko rośliny, ale także szeroki asortyment narzędzi ogrodniczych, akcesoriów i dekoracji, które pomogą w stworzeniu wymarzonego ogrodu.

 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić Flora Garden, koniecznie zapamiętajcie ten adres: Szczytno, ul. Wielbarska 17. Centrum Ogrodnicze Flora Garden to miejsce, które warto odwiedzać nie tylko od święta, ale każdego dnia. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno początkujący ogrodnicy, jak i doświadczeni pasjonaci.

Reklama

 

Wydarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach przez Zbigniewa Gołdę, który doskonale oddał wyjątkowy klimat warsztatów. Fotografie przedstawiają nie tylko pyszne potrawy z grilla, ale także radość i zaangażowanie uczestników. Dzięki nim możemy na chwilę przenieść się do tego wyjątkowego dnia i poczuć atmosferę, jaka panowała w Flora Garden.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama