Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie okazali się ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa


Igor Klimek i Michał Wojciechowski z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie wygrali „Turniej wiedzy o bezpieczeństwie powszechnym”. Rywalizacja odbywała się w trzech dwuosobowych drużynach. Uczniowie musieli odpowiedzieć na 50 pytań, które obejmowały wiedzę na temat : bezpieczeństwa, obronności, ruchu drogowego, ratownictwa i pożarnictwa.- Wygrana Igora i Michała to dowód to, że młodzi ludzie są coraz bardziej świadomi zagrożeń i potrafią przygotować się by sobie z nimi poradzić - mówi Jarosław Matłach Starosta Szczycieński.

 

Konkurs wiedzy odbył się we wtorek, 7 marca w sali partnerskiej Starostwa Powiatowego.

 

W składzie jury konkursu znaleźli się Karol Turek z Komendy Powiatowej Policji, Paweł Kozłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Grzegorz Achremczyk z Pogotowia Ratunkowego. Uczniów do turnieju przygotowali: Ewa Betlejewska, Daniel Orzołek i Małgorzata Olbryś.


Reklama

 

Turniej wiedzy o bezpieczeństwie powszechnym to wspaniała inicjatywa, która zachęca młodych ludzi do poszerzania swojej wiedzy i dbania o swoje bezpieczeństwo. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju, którzy pokazali, że znać się na bezpieczeństwie to nie tylko ważne, ale także bardzo potrzebne w życiu.

 

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Igor Klimek i Michał Wojciechowski z ZS nr 3

Reklama

2 miejsce Julia Kasperska i Kacper Ruszczyk z ZS nr 2

3 miejsce Hubert Grabowski i Oliwier Suchodolski z ZS nr 1Komentarze do artykułu

Rafał

A starosta co ma wspólnego z bezpieczeństwem, że tak się szczerzy do zdjęcia?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama