Czwartek, 6 Październik
Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda -

Reklama


Reklama

Ubezpieczenia z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie


Barbara Dudek od grudnia ubiegłego roku w Banku Spółdzielczym w Szczytnie zajmuje się ubezpieczeniami. Jej ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje pełen profesjonalizm. Może jednak dziwić, co wspólnego ma bank z ubezpieczeniami, które nie są powiązane wyłącznie z udzielanymi kredytami. I to właśnie pani Barbara wyjaśnia.Od kiedy zajmuje się Pani ubezpieczeniami?

 

Dokładnie od 1996 roku. Ostatnie lata, z ramienia dwóch towarzystw: Concordii i Generali. W ramach swoich obowiązków zajmowałam się rozwijaniem współpracy pomiędzy tymi firmami ubezpieczeniowymi, a podmiotami agencyjnymi, miedzy innymi bankami. Obecnie charakter mojej pracy zasadniczo się nie zmienił. Zajmuję się tą sferą działalności bankowej, która związana jest z ubezpieczeniami. Co ważne – jestem też mobilna, więc w razie potrzeby mogę dojechać do klienta praktycznie w każde miejsce w obrębie działania naszego Banku, a przypomnę, ma on oddziały nie tylko w gminach powiatu szczycieńskiego, ale także np. w Biskupcu, Purdzie czy Olsztynie.

 

Do ubezpieczeń, oferowanych przy udzielanych kredytach, potrzebny jest odrębny specjalista?

 

Może nie, ale ubezpieczenia kredytów to niewielki procent tych, które w Banku oferujemy. Najkrócej rzecz ujmując – za naszym, bankowym pośrednictwem można ubezpieczyć się na wypadek każdej nieprzewidzianej sytuacji, czyli oferujemy ubezpieczenia na życie, majątkowe, rolnicze, komunikacyjne... Owszem, pokutuje przekonanie, że w banku ubezpieczane są tylko kredyty, ale to już od dawna nie jest prawda. Dopasowujemy ofertę ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Reklama

 

Inaczej mówiąc, chcąc się ubezpieczyć w jakikolwiek sposób, mogę przyjść do Banku?

 

Dokładnie tak. Działamy tak samo jak każda agencja ubezpieczeniowa. Pośredniczymy przy zawieraniu umów ubezpieczenia oferowanego przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe. Zapewniamy kompleksową ofertę ubezpieczeń, jak również kompleksową obsługę: pełną informację, doradztwo...

 

Co więc wyróżnia Bank na tle innych pośredników?

 

Oferty towarzystw ubezpieczeniowych są zasadniczo takie same w każdym przypadku. Ale my, jako Bank Spółdzielczy w Szczytnie, możemy udzielać dodatkowe zniżki, dysponujemy ofertami, które są dostępne tylko w Banku Spółdzielczym w Szczytnie. Przykładem jest ubezpieczenie o nazwie: „Generali z myślą o Życiu Plus”, którego zakres, forma i składka są bardzo atrakcyjne.

I tylko my mamy je w ofercie.

 

Klienci są zadowoleni?

 

Myślę, że tak. Wskazuje na to liczba klientów, którzy skorzystali z naszej oferty i posiadają polisy zawarte przy naszym pośrednictwie.

Reklama

 

To powód, dla którego Bank utworzył odrębne stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń i powierzył je Pani?

 

Sfera ubezpieczeń znacznie się rozwinęła. Rośnie zainteresowanie i zapotrzebowanie na dodatkową ochronę ubezpieczeniową. A my – Bank Spółdzielczy w Szczytnie – staramy się wspierać naszych klientów w najróżniejszych kwestiach mniej czy bardziej powiązanych z finansami. Oczywiście, żeby ubezpieczyć się za pośrednictwem Banku Spółdzielczego w Szczytnie, nie trzeba korzystać z innych bankowych usług, niemniej takie połączenie jest dla klientów po prostu najwygodniejsze. Nasi stali, powiedziałabym „starzy”, klienci wiedzą, że w każdej sytuacji robimy wszystko, by ich sprawy załatwić jak najszybciej i jak najlepiej. Bank Spółdzielczy znany jest przede wszystkim z indywidualnego podejścia do każdego klienta, pełnego zrozumienia jego potrzeb i możliwości. Zapewniam, że ta zasada dotyczy także ubezpieczeń.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Panie Połukord, podobno Pan też posiada herb. Czy może się Pan nim pochwalić publicznie?

  Ciekawy


  2022-10-05 17:07:00
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  A miałem nadzieję, że p. Połukord nie stanie do walki z opinią publiczną. Ale skoro tak, to zabiorę głos po raz drugi. Być może nie zrobiłbym tego, gdyby p. Połukord nie przytoczył przykładu herbu Szczytna na powtarzalność pewnych motywów herbowych. A zatem. Proszę mieć pretensję do publikatora, który nazwał Pana autorem herbu Rekownicy. Można byłoby sprostować od razu, że to nie herb, a logo (wówczas nie byłoby dyskusji). I tu jest właśnie to, co mnie zdetonowało. Jak można porównywać historycznie ukształtowane herby - naszego miasta, czy też innych miast wymienionych przez Pana, które posiadają herby podobne do naszego (proszę zwrócić uwagę, gdzie są one położone) - do produkowanych obecnie \"herbów znaków\" miejscowości, które dość świeżo uzyskały status miasta, a w związku z tym czerpią motywy z herbów już istniejących. Niemniej - czy to logo, czy to herb Rekownicy - nie jest to oryginalny projekt, z czym Pan się może zgadzać, albo nie. PS. jednak umie Pan szukać obrazem.

  Taki sobie czytelnik


  2022-10-05 15:56:12
 • Policjanci „wyłapują” narkotyki w Wielbarku
  Nareszcie się za to wzięli. Może już przestaną przymrużac oczy na to co się tu dzieje

  Wielbarszczanka


  2022-10-05 14:52:57
 • Czy grozi nam powtórka Czarnobyla? Do Szczytna dotarły tabletki z jodkiem potasu
  elektrownie ukraińskie sa oddalone ponad 1000km, Czarnobyl był blisko. są to reaktory zupełnie inne niż tamten. sianie paniki. żeby ludzie nie widzieli szwindla z węglem.

  Waldi


  2022-10-05 10:20:16
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Kilka słów wyjaśnienia. To był konkurs na logo (ZNAK GRAFICZNY) z następującym wymogiem: logo musi być tematycznie powiązane z rybami, z rybołówstwem. Pisał o tym TSz: https://tygodnikszczytno.pl/Rekownica_chce_miec_logo-n11341.html?fbclid=IwAR3Y7WP_C6U1MEkI1SLhjDKC5EyA0i-NQIkR1BLlu7Zd4CeQN8G-c0PWxvY Zwyciężył znak graficzny o formie, czyli wyglądzie - herbu, powtarzam ZNAK GRAFICZNY. „Imć Pan Zagłoba” skopiował i wkleił ogólnie dostępny tekst nie mający zastosowania do znaków graficznych, a dotyczący heraldyki. Panowie (Panie) „O ja” i „ja też” wyjaśniam Wam: wiele symboli powtarza się w herbach, ryba jest w np. herbie Kobylanki, a czy jest takich herbów aż 20 to nie wiem, była prośba o przesłanie tych pozostałych 19 i nie została do tej pory zrealizowana. Powtarzanie się elementów w herbach jest normalnością. Przykładowo herb Szczytna z racji zawierania jelenia podobny jest do herbu Złotowa, Piły, Jeleniej Góry, Rzepina, powiatu brodnickiego, Nowej Słupi itd. Dlaczego zaprojektowałem taki ZNAK GRAFICZNY? Wymagano, aby zawierał elementy związane z rybactwem. W moim projekcie rybactwo symbolizuje ryba (płoć) i woda jednego z trzech jezior położonych wokół Rekownicy (Konik, Rekowe, Głęboczek) o kolorze niebieskim. Dodałem do tego trzy świerki symbolizujące lasy roztaczające się wokół Rekownicy, umieszczając je na tle słonecznego nieba (żółte tło). Próbowałem jeszcze umieścić symbole grzybów z których słyną lasy wokół Rekownicy, ale burzyło to kompozycję i powodowało chaos graficzny i dlatego odstąpiłem od tego. Aż dziwne, że sprawa na pozór banalna, a wywołała tyle komentarzy - emocji. Czyżby komentarz „Anny” był zasadny ? Pozdrawiam Panią i wyjaśniam czemu nie spotykamy się: sunia nie może odbywać takich spacerów jak dawniej ze względu na stan zdrowia.

  Krzysztof Połukord


  2022-10-05 09:59:41
 • Czy grozi nam powtórka Czarnobyla? Do Szczytna dotarły tabletki z jodkiem potasu
  Ja tam jestem rozczarowany, liczyłem na jakieś szczepionki Pfizera chroniące w 100% przed promieniowaniem.

  ehhh


  2022-10-04 21:38:42
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Komentarz Nick Cage do Anny: to nie wypada aby mężczyzna, mający kobiety w domu córkę i żonę, zachowywał się tak niestosownie wobec kobiety, przeginasz Panie T.S.

  Obserwator


  2022-10-04 21:02:53
 • Basen ruszy we wrześniu. Kto będzie mógł z niego korzystać?
  Do Macx; To jedź a nie się unosisz

  Kuba


  2022-10-04 18:01:06
 • Herb Rekownicy wymyślił Krzysztof Połukord
  Anka weź polopirynę, tylko już nie doodbytniczo a normalnie. Nie pomoże, ale będziesz miała co robić.

  Nick Cage


  2022-10-04 15:49:23
 • Dino i Biedronka wbijają się do Dźwierzut (zdjęcia)
  A te prywatne grunty to kogo? Szydlika czy kogoś z radnych? :)

  marian


  2022-10-04 13:46:27

Reklama