Sobota, 30 Wrzesień
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała -

Reklama


Reklama

„Tygodnik Szczytno” - to się czyta... Przeczytaj aktualne papierowe wydanie


Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się w Twojej okolicy? Czy jesteś ciekawy historii, tajemnic i inspiracji związanych z powiatem szczycieńskim? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przeczytaj aktualne papierowe wydanie "Tygodnika Szczytno" i odkryj fascynujący świat lokalnych wydarzeń, bohaterów i inicjatyw."Tygodnik Szczytno", istniejący od lipca 2008 roku, to prawdziwa perła na rynku prasy lokalnej. Choć początkowo mało kto wierzył w jego sukces, dziś gazeta ta stoi na czele pod względem nakładu i czytelnictwa. Jej zasięg obejmuje nie tylko miasto Szczytno, ale także gminy takie jak Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Rozogi, Świętajno, Wielbark i Szczytno, tworząc jedno spójne społeczne tkanki.

 

Jednym z najważniejszych elementów sukcesu "Tygodnika Szczytno" jest jego różnorodność tematyczna. Znajdziesz w nim informacje na temat wszystkich dziedzin życia społecznego, bo redaktorzy rozumieją swoją misję jako obywatelscy dziennikarze lokalni. Gazeta piętnuje to, co nie służy lokalnej społeczności, a jednocześnie chwali inicjatywy i wydarzenia, które ją wspierają.

 

 

Nie tylko bieżące informacje, ale także cykle artykułów tematycznych i felietony mają swoje miejsce w "Tygodniku Szczytno". Czytasz fascynujące historie powiatu i miejscowości, poznajesz życie myśliwych i zdobywasz wiedzę o łowiectwie, gospodarce leśnej i ochronie środowiska. To szczególnie ważne na Mazurach, gdzie przyroda ma ogromne znaczenie. Spotykasz się również z wywiadami z niezwykłymi mieszkańcami, którzy żyją w powiecie szczycieńskim. Dowiesz się o ich życiowych przeżyciach i osiągnięciach, które mogą stanowić wzór do naśladowania.


Reklama

 

Oczywiście, w dobie rozwijającej się technologii "Tygodnik Szczytno" nie zapomina o swojej obecności online. Strona internetowa gazety oraz jej funpage na portalu Facebook zdobyły ogromną popularność. Liczba odsłon niektórych informacji przekracza 270 tysięcy, co stawia "Tygodnik Szczytno" w krajowej czołówce wśród gazet lokalnych. Dzięki temu możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, niezależnie od tego, czy czytasz papierowe wydanie czy korzystasz z internetu.

 

Teraz pewnie zastanawiasz się, gdzie możesz zdobyć swoje własne papierowe wydanie "Tygodnika Szczytno". Cieszę się, że mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Gazeta jest dostępna niemal w każdym sklepie w powiecie szczycieńskim, w tym w sklepach sieci takich jak Stokrotka, Dino, Intermarche, Delikatesy Centrum, Biedronka czy Lewiatan. Bez względu na to, czy mieszkasz w Szczytnie, Dźwierzutach, Jedwabnie, Pasymiu, Rozogach, Świętajnie, Wielbarku czy gdziekolwiek indziej w powiecie, możesz sięgnąć po najnowsze wydanie "Tygodnika Szczytno".

 

Dlatego zachęcam Cię, abyś sięgnął po to wyjątkowe czasopismo, przeczytał je i odkrył wszystkie tajemnice, inspiracje i informacje związane z powiatem szczycieńskim. Niezależnie od tego, czy jesteś stałym czytelnikiem czy dopiero zaczynasz przygodę z tym tytułem, "Tygodnik Szczytno" zapewni Ci ciekawą lekturę i wgląd w to, co się dzieje w Twojej lokalnej społeczności.

Reklama

 

Nie trać okazji, aby być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami i historiami związanych z powiatem szczycieńskim. Przeżyj przygodę czytelniczą z "Tygodnikiem Szczytno" i poznaj bogactwo swojego regionu!

 

#TygodnikSzczytno #Szczytno #Pasym #Wielbark #Rozogi #Świętajno #Jedwabno #Dźwierzuty #GminaSzczytno #PowiatSzczycieński #PowiatSzczytnoKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • W drodze do marzeń. Przyszła mieszkanka Rudki walczy o sukces na Mistrzostwach Europy we Fryzjerstwie
  Żenujące. Pani fryzjerka buduje się w Rudce a wiadomo że trzeba mieć pieniądze aby kupić tam działkę....mąż jedzie do Holandii i za jedną tygodniówkę może bez problemu swoje małżonce wysłać 500 euro na bilet do Finlandii... każdy z nas ma marzenia i spełnia je nie licząc na zrzutki czy składki...czy Pani fryzjerka będzie potem dającym jej swoje pieniądze robiła fryzury za darmo? W Szczytnie ludzie składają się na chore dzieci ,pieką ciasta i dają je na licytację a tu kobieta w siłę wieku ,mąż w sile wieku ,oboje mają fach w ręku i proszą o datki? Pani fryzjerka za jeden zabieg na włosach może skasować 400 zł i kobiety które chodzą po salonach fryzjerskich na zabiegi laminacji,saunę czy inne podobne tyle płacą... niektórzy ,a nawet sporo ma marzenie żeby starczyło im na życie od 1-go do 1-go....

  Iga


  2023-09-28 20:19:36
 • Były dziennikarz TVP: idźcie na wybory! Rozmowa z Maciejem Wróblem
  To tzw ślizgacze już wszędzie był.

  Artur Ansjon


  2023-09-28 17:46:40
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Marian, przyszła jesień czas na wykopki. Przestań zajmować się sprawami o których nie masz pojęcia. Środki z dofinansowania biorą się z programów jakie są dostępne, a więc jeżeli jest program na remont czy modernizację to nie wybudujesz z nich nowego budynku. Można nie brać pieniędzy na remont i czekać tak jak proponujesz na programy związane z budową nowych budynków i to nie mieszkalnych ale takich programów chyba nawet nie było więc nie byłoby nigdy budynku dla seniorów. Bierze się to co można, a to co by się chciało nie zawsze jest dostępne. Przypominam że część bezradnych radnych niedawno chciało remontować ten obiekt ze swoich tzn. miejskich funduszy. Dobrze że do tego nie doszło.

  ja


  2023-09-28 07:16:28
 • Wojenka o działki nad Marksobami
  Najpiękniejsze jest to, że \"Letnicy\" sami wykupili działki (w Marksewie) w taki sposób, że do jeziora tam praktycznie nie dojdziesz, a protestują, że sprzedaż jednej \"małej\" działeczki \"zabierze\" dostęp do jeziora - dla mnie czysta hipokryzja (w myśl zasady \"ja mam, a Tobie nie dam\" - patrz nie pozwolę, buhahahaha) Skądinąd Pan Wójt musi mieć środki na inwestycje, więc ... sprzedaje nieruchomości. Co w tym dziwnego? ... No fakt, dziwne jest jednak to, że w miejscu gdzie leży \"kość niezgody\" nie sprzedano działki już jakieś 40 lat. No, a jeszcze ciekawsze jest to, że np. do innej wioski wodociąg doprowadzony był np. za środki \"pozyskane w ramach programu\" i dofinansowanie było np. 90%\", a w Marksewie woda jest/będzie za środki \"samej wioski\" (tu nie trzeba się wysilić, żeby podanie napisać, coby dostać dofinansowanie, itp., tu można zwyczajnie sprzedać, patrz dofinansowanie 0,00%, buahahahahaha) - czysta ekonomia, buahahahaha. Swoją drogą prawie 500 zł za metr kwadratowy to prawie jak na Manhattanie. Kończąc, trzeba powiedzieć jasno, chcieliście mieć wodę w Marksewie, to macie wodę, ale do \"wody\" nie dojdziecie.

  Wyborca z wyboru


  2023-09-28 04:46:40
 • „Bitwa o remizy” – rząd sfinansuje modernizację remiz strażackich. Najważniejsze kryterium? Frekwencja w nadchodzących wyborach
  I tak wam rozdawnictwo naszych pieniędzy, podła zmino nic nie pomoże, mamy was już serdecznie dosyć!!!!!

  Polak


  2023-09-27 19:02:36
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  To może Burmistrz Mańkowski pochwali się co konkretnie robił aby pozyskać środki? Ten człowiek tylko dużo gada a nic nie robi. Szkoda tylko że seniorzy jak pokazuje doświadczenie są tak łatwowierni i wierzą jemu oraz tym dziwnym radnym. Kolejna fatalna decyzja tego całego grona. Zamiast postawić od podstaw nowy parterowy budyneczek dla seniorów i innych organizacji będą klecić starą ruderę!!! Czy nikt w tym mieście nie potrafi logicznie myśleć!!! Tragedia!

  marian


  2023-09-27 13:53:49
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Ale sukces straży Rybackiej że aż trzeba w prasie się tym pochwalić. Dziadka \"wielkiego przestępcę\" na rybach dorwali, który kilka rybek na obiad chciał złowić gdyż mizerna emerytura nażycie nie wystarczała. Wnioskuję by do prezydenta o ordery wystąpić!!!

  emryt


  2023-09-27 12:36:06
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Bandziora nie mogą złapać , ale dziadka z wędką to proszę bardzo aż artykuł powstał

  Ona


  2023-09-27 12:35:03
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Ucieszyła mnie bardzo ta wiadomość że może wreszcie coś się ruszy w tym zakresie. Jednocześnie dziwi mnie że mimo tylu prub pozyskania środków na w/w remont, nigdy nie było pieniędzy. Raptem przed samymi wyborami kasa się znalazła i to w pokaźnej kwocie (kiełbasa wyborcza), to może niech wybory będą co roku. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Czesław Niemen. Pozdrawiam.

  senior


  2023-09-27 10:46:14
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Zuchy! Dziadka złapać to jest sztuka...

  wolf


  2023-09-27 08:33:51

Reklama