Czwartek, 18 Sierpień
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -

Reklama


Reklama

Turniej starosty wyłoni mistrza powiatu (zdjęcia)


W środę rozpoczęła się druga edycja mistrzostw powiatu w piłce nożnej o puchar starosty szczycieńskiego. O możliwość gry z drużyną Błękitnych Pasym rywalizują cztery zespoły: Omulew Wielbark, SKS Szczytno, GKS Szczytno i Wałpusza 07. Finał imprezy odbędzie się w niedzielę, 18 lipca, na boisku w Pasymiu. Głównym sponsorem turnieju jest Bank Spółdzielczy w Szczytnie.W pierwszej turze, na stadionie w Wielbarku, zmierzyły się reprezentacje Omulwi Wielbark z Wałpuszą 07. Pojedynek zakończył się wynikiem 9:2 dla wielbarczan.

 

W drugiem meczu na stadionie w Szczytnie spotkali się SKS Szczytno z GKS Szczytno. W regulaminowy czasie gry pojedynek zakończył się remisem 3:3. Potrzebna była dogrywka. Mecz był bardzo zacięty, obfitował w liczne kartki, nawet czerwone. Emocji zawodników nie był w stanie poskromić nawet sędzia.


Reklama

 

Reklama

Dogrywka wyłoniła zwycięzce. Zostali nim piłkarze SKS Szczytno, którzy rywali pokonali 5:4.

 

Pojedynek o grę w finale odbędzie w niedzielę, 11 lipca na stadionie w Wielbarku. Początek godz. 18. O prawo gry z ubiegłorocznym zwycięzcą turnieju starosty drużyną Błękitnych Pasym zagrają Omulew Wielbark i SKS Szczytno.

 

- Jest to turniej integrujący środowisko piłkarskie oraz promujący piłkę nożną – mówi Ewa Bogusz, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. - Drużyna Błękitnych w tych zawodach jest rozstawiona, bo to w tej chwil najlepszy zespół w naszym powiecie. W tym sezonie grał w IV lidze. To zwycięzcy ubiegłorocznej rywalizacji o Puchar Starosty.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Wójt Szydlik odcina Marksewo od wody, jest decyzja i termin
  i prawidłowo, odcinać im wodę, przecież mają obok jezioro. Dobrze by było nałożyć, na tą sezonową szarańczę jakieś opłaty za wdychanie naszego powietrza, a jak nie będą płacić... to też je odciąć :)))


  2022-08-17 18:16:48
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  A to Ty nie wiesz, że pierwszeństwo przejścia przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych przysługuje pieszym? Za te, jak to nazwałeś \"trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości...\" odpowiada kierowca, bo można tak dostosować prędkość, by w/w trudności, wyeliminować, zanim dożywotnio kogoś okaleczysz, lub zabijesz. Jak już doszukujesz się winy we wszystkich, to poszukaj jej też u siebie. PS. za gadanie przez telefon na przejściu, już są odpowiednie kary...i słusznie.

  XbosuX


  2022-08-17 18:02:26
 • Lep na inwestorów, miasto wydało specjalny folder
  To ile kasiorki tym razem wyłożono na tą bzdurę? Potrzebne to jak \"stanowiska wędkarskie\", \" \"strefy wypoczynku\", \" hamakowisko\". A jak tam się ma dofinansowanie remontu dachu Kościoła Ewangelickiego- nadal nie ma 20 tys. w kasie miejskiej?

  dr


  2022-08-17 17:42:36
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Świetny pomysł miał Lidl z parkomatami

  Gość


  2022-08-17 13:58:57
 • Wykonawca popsuł wakacyjną radość, mieszkańcy wściekli (zdjęcia)
  Dziwne, żeby znaleźć tak nieodpowiedzialnego budowlańca i nic z tym nie robić. Słaby gospodarz.

  Gabi


  2022-08-17 13:54:13
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Niektórzy uważają za normę parkowanie przy nieswojej posesji.

  Gabi


  2022-08-17 13:51:07
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Brak parkingów? Na ul. Andersa parking prawie pusty. Obok ZKM parking, za hotelem Krystyna parking. Tylko ludzie jak trzeba przejść kilka metrów to problem. Są parkingi tylko trzeba trochę pochodzić a nie wjechać do sklepu .

  Taki tam.


  2022-08-17 13:22:13
 • Radny Furczak złamał dżentelmeńską umowę? Budżet obywatelski z nowymi, starymi kontrowersjami?
  nasi radni to osoby bezradne kasa i zawracanie kijem rzeki to ich domena w czasie kadencji

  Zdzysk


  2022-08-17 13:06:56
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  Jeżeli komuś nie zdarzyło się dotychczas, że pieszy albo rowerzysta na przejściu dla pieszych nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd, wszedł na przejście nie upewniając się czy nie nadjeżdża pojazd mogący mieć trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości od pieszego, z telefonem przy uchu nie obserwując sytuacji na jezdni, itp. itd. to proszę o informację pod powyższym artykułem.

  Do kierowców


  2022-08-17 07:47:49
 • Sygnał Czytelników: Koszmarnie drogie ścieki!
  Miejscowość Jurgi gm.Pasym tu za beczkowóz z nieczystościami płynnymi 10m3 trzeba zapłacić 350 zł czyli za 1m3 35 zł. Takie stawki dostaliśmy po wybudowaniu nowej oczyszczalni ścieków w Pasymiu.

  Są jeszcze większe stawki.


  2022-08-17 07:07:43

Reklama