Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Trzy osoby poszukiwane zatrzymane w Szczytnie i Wielbarku


Policjanci ze Szczytna zatrzymali trzy poszukiwane osoby. 37-latek i 28-latka zostali zatrzymani na terenie Szczytna, natomiast 32-latek został zatrzymany w Wielbarku. Zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości zostali przewiezieni do zakładów karnych, gdzie odbędą zasądzone kary.


  • Data:

We wtorek (28.02.2023r.) policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, pełniąc służbę na terenie miasta Szczytno, około godziny 15:00 na ulicy Wyspiańskiego w Szczytnie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. To 37-letni mieszkaniec miasta. Zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości, ma on do odbycia zastępczą karę 15 dni aresztu za popełnione wykroczenie.

 

Tego samego dnia (28.02.2023r.) również około godziny 15:00 policjanci z Posterunku Policji w Wielbarku, na ulicy Nowowiejskiego w Wielbarku zatrzymali 32-latka. To mieszkaniec gminy Wielbark. Policjanci zweryfikowali dane mężczyzny. Okazało się, że zgodnie z decyzją sądu, ma on do odbycia karę 75 dni pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.


Reklama

 

W środę (01.03.2023r.) około godziny 01:00 funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Pasymskiej w Szczytnie zatrzymali poszukiwaną 28-latkę. Kobieta ma do odbycia zastępczą karę aresztu w wymiarze 5 dni za popełnione wykroczenie.

 

Zatrzymane osoby poszukiwane zostały przewiezione do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

 

Osoby, które mają zasądzone kary pozbawienia wolności nie unikną odpowiedzialności za popełnione wykroczenia oraz przestępstwa. Policjanci przed służbą zapoznawani są z wizerunkami i personaliami osób poszukiwanych. Następnie sprawdzają miejsca, w których mogą przebywać, bądź ukrywać się osoby poszukiwane. Ich zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

Reklama

 

KPP SzczytnoKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama