Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Trzy miesiące tymczasowego aresztu dla mieszkanki Dźwierzut


Sąd Rejonowy w Szczytnie przychylił się do wniosku Prokuratury i na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego zadecydował o zastosowaniu wobec 31-letniej mieszkanki Dźwierzut, trzymiesięcznego tymczasowego aresztu. Kobieta podejrzana jest o dokonanie przestępstwa związanego ze spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u swojego 32-letniego konkubenta.Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (15.05.21r.) około godz. 22:00 w jednym z mieszkań na terenie miejscowości Dźwierzuty.


Reklama

 

Reklama

- Z relacji pokrzywdzonego 32-latka wynika, że jego konkubina miała zaatakować go ostrym narzędziem, powodując u niego obrażenia wymagające natychmiastowej hospitalizacji medycznej – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Jeszcze tego samego dnia 31-letnia mieszkanka Dźwierzut została zatrzymana przez policjantów i przewieziona do szczycieńskiej komendy. W chwili zdarzenia była nietrzeźwa.

 

W piątek (21.05.21r.) Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zwróciła się do miejscowego sądu z wniosek o tymczasowe aresztowanie 31-latki. Tymczasowy areszt to środek zapobiegawczy, który pozwala zabezpieczyć prawidłowy tok postępowania karnego oraz zebrać w sprawie dowody wskazujące na duże prawdopodobieństwo, że podejrzana/y popełnił przestępstwo.

 

31-letnia mieszkanka Dźwierzut została przewieziona już do wskazanego przez wymiar sprawiedliwości zakładu karnego dla kobiet. Na razie spędzi tam najbliższe 3 miesiące.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama