Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Trwa rekrutacja do Przedszkola Smyk w Szczytnie


PROMOCJA. Przedszkole Smyk w Szczytnie kończy właśnie 10 lat. Od początku kieruje nim Monika Kerber. - Jesteśmy chyba jedyną placówką, która działa przez całe w wakacje – mówi z uśmiechem pani Monika i zaprasza do zapisów, które - jak sama mówi – też trwają okrągły rok. - W każdej chwili można posłać do nas swoje dziecko. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 519-617-285.Rodzinna atmosfera

 


Reklama

Przedszkole Smyk w Szczytnie to już marka. Doskonała kadra oraz warunki. Dzieci czują się tam często lepiej niż we własnych domach. Każdego roku placówka otacza opieką około 50 maluchów, ma więc na swoim koncie już kilka setek wychowanków.

 

Swoje miejsce mogą znaleźć tu dzieci od 2,5 do 6 lat. Czesne to zaledwie 250 zł. Gdy doliczymy do tego wyżywienie, to kwota sięgnie niespełna 500 zł.

 

- Myślę, że nie są to wygórowane pieniądze zważywszy, że nasze dzieciaczki mają zagwarantowaną naukę języka angielskiego, rytmikę, czy zajęcia z muzykami olsztyńskiej filharmonii, którzy raz w miesiącu dają dla naszego przedszkola specjalny koncert – zachwala Smyka Monika Kerber. - Atmosfera jest iście rodzinna.

 

 

Reklama

Bezpiecznie, jak w domu

 

W tym roku spore zamieszanie w placówkach edukacyjnych wywołał koronawirus. Przedszkole Smyk spełnia wszystkie wymogi sanitarne narzucone przez państwo.

 

- Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze – mówi pani Monika. - Dzięki domowej atmosferze łatwiej jest nam kontrolować pewne rzeczy niż w dużych placówkach. Dzieciom na wejściu mierzona jest temperatura, rodzice nie mogą wchodzić na teren przedszkola, zachowujemy w każdych naszych działaniach rygor sanitarny. Sale, zabawki są dezynfekowane. Mamy specjalne parownice do dezynfekcji wykładzin.

 

 

Uczciwa umowa

 

Bez wątpienia dzieci w takich warunkach są bezpieczne. - Zadbaliśmy też o bezpieczeństwo ekonomiczne rodziców – uśmiecha się Monika Kerber. - W naszych umowach jest zapis, że jeśli zapadną rządowe decyzje o zamknięciu przedszkoli z powodu koronawirusa, to rodzice nie będą za ten czas płacili czesnego. To uczciwe. Zapraszam do zapisów. Liczba miejsc, niestety, jest ograniczona. Przedszkole Smyk mieści się przy ulicy Marii Konopnickiej 15. Wejście znajduje się od strony Jeziora Domowego Małego. Nowy rok przedszkolny zaczynamy od września, choć pracujemy i tak całe wakacje, więc jeśli ktoś chce posłać dziecko do przedszkola wcześniej, to też zapraszamy. Szczegóły pod numerem telefonu 519-617-285, osobiście lub mailowo: przedszkole.smyk@wp.plKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama