Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Trwa akcja „Świąteczna Paczka dla Zwierzaczka” – okaż serce bezdomnym pupilom z gminy Świętajna


Przed nami kolejna odsłona akcji "Świąteczna Paczka dla Zwierzaczka". W wybranych sklepach, instytucjach i urzędach gminy Świętajno pojawiły się specjalnie przygotowane kartony, do których można wrzucić upominek dla pupili znajdujących się w Przytulisku w Świętajnie. Akcja trwa do 15 grudnia 2023 r.- Wszystkie zwierzęta zasługują na miłość i opiekę, a niestety nie zawsze mają tę szansę – mówią organizatorzy zbiórki. - Dlatego tak ważne jest, abyśmy pomagali im w jakikolwiek sposób, jaki jest w naszej mocy. Dzięki temu możemy uczynić ich życie lepszym i pełnym radości. Jeśli chcesz pomóc bezdomnym zwierzętom, możesz zrobić wiele rzeczy. Jednym z nich jest przekazanie im potrzebnych rzeczy, takich jak karma, koc czy smycz. Wystarczy odnaleźć miejsce zbiórki, gdzie można zostawić swoje dary. W ten sposób możesz pomóc zwierzętom znaleźć chwilę spokoju i szczęścia – dodają.


Reklama

 

 

Innym sposobem na pomoc bezdomnym zwierzętom jest adopcja. Możesz przygarnąć zwierzaka i zapewnić mu ciepły dom, miłość i opiekę. To wspaniałe uczucie, gdy wiesz, że dzięki Tobie jakiś bezdomny pies czy kot ma drugą szansę na szczęśliwe życie.

 

Warto również pamiętać, że pomoc zwierzętom nie kończy się tylko na darowiznach czy adopcji. Można również angażować się w działania na rzecz ochrony zwierząt, takie jak wolontariat w schronisku czy udział w akcjach społecznych na ich rzecz.

Reklama

 

Pamiętajmy, że każda mała pomoc może mieć ogromne znaczenie dla bezdomnych zwierząt. Dajmy im szansę na godne życie pełne miłości i troski.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama