Żadna kasa do miasta nie idzie. Kasa idzie do tego co odbiera śmieci. Teraz jest tak że zamiast mieszkańcy płacić za swoje śmieci to miasto (budżet z naszych podatków) zamiast na inwestycje będzie do śmieci dopłacał albo miasto będzie popadało w długi, a o inwestycjach możemy zapomnieć. Taki będezie rozwój Szczytna. Cóż taki wybór. O krzywe chodniki dalej będziemy się potykać.
szkoda że Miasto zrezygnował z wywożenia śmieci od przedsiębiorców i kazał im szukać idywidualnych odbiorców śmiecvi, ateraz szukla pieniędzy od mieszkańców to tam można było podnieśc opłaty bo tak jak Pani radna powiedziała przedsiębiorstwa i pracodawcy produkują śmieci ale mają umowy indywidualne i kasa nie idzie do miasta. Więć Pani Radna chyba nie wie cio w zeszłym roku podpisała.
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
mieszkaniec
Żadna kasa do miasta nie idzie. Kasa idzie do tego co odbiera śmieci. Teraz jest tak że zamiast mieszkańcy płacić za swoje śmieci to miasto (budżet z naszych podatków) zamiast na inwestycje będzie do śmieci dopłacał albo miasto będzie popadało w długi, a o inwestycjach możemy zapomnieć. Taki będezie rozwój Szczytna. Cóż taki wybór. O krzywe chodniki dalej będziemy się potykać.
mieszkanka
szkoda że Miasto zrezygnował z wywożenia śmieci od przedsiębiorców i kazał im szukać idywidualnych odbiorców śmiecvi, ateraz szukla pieniędzy od mieszkańców to tam można było podnieśc opłaty bo tak jak Pani radna powiedziała przedsiębiorstwa i pracodawcy produkują śmieci ale mają umowy indywidualne i kasa nie idzie do miasta. Więć Pani Radna chyba nie wie cio w zeszłym roku podpisała.