Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Tragiczny pożar na ogródkach działkowych w Szczytnie. Nie żyją dwie osoby


Tragedia na ogródkach działkowych przy ul. Kochanowskiego w Szczytnie. Ogniem zajął się jeden z drewnianych budynków. Podczas akcji gaśniczej strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleziono dwa ciała. Być może były to osoby, które chciały schronić się przed zimnem. Trwa ustalanie przyczyn tej tragedii.Ogień jako pierwsi zauważyli strażacy z okien szczycieńskiej komendy, którzy natychmiast ruszyli do akcji. Po ugaszeniu ognia przeszukali zgliszcza, w których natknęli się na dwa zwęglone ciała.

 

 


Reklama

- Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora ustali wszelkie okoliczności tego zdarzenia - potwierdza st. sierżant Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji.

Reklama

 

Nie są znane personalia odnalezionych osób. Próbują ustalić to policjanci. Niewykluczone, że ofiary to bezdomni, którzy próbowali schronić się przed zimnem.Komentarze do artykułu

chudy byk

I radny z długimi włosami ,MOPS,PCPR,UW nie zadbali przedtem o bezpieczeństwo tych ludzi???Mieli ich w dupie?

chudy byk

I nie było tam przedtem MOPSU ,PCPRu ,UW czy radnego powiatowego z długimi włosami?Wszyscy w Szczytnie mieli w dupie biednych bezdomnych?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama