Poniedziałek, 6 Luty
Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty -

Reklama


Reklama

Tomasz Marszałek i Rafał Bałdyga – piłkarskimi postaciami roku


Rafał Bałdyga z Gwardii Jurand Bank Szczytno i Tomasz Marszałek z Perkuna Orzyny zostali nagrodzeni podczas Piłkarskiej Gali Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Bałdyga został Postacią Roku A klasy, a Marszałek - Postacią Roku B Klasy.Uroczysta gala, podsumowująca tegoroczne dokonania sportowe, odbyła się 9 grudnia w Olsztynie. Wyróżniono najlepszych sportowców, działaczy, sponsorów w 20. kategoriach. Mijający rok był bardzo dobry dla powiatu szczycieńskiego. Gwardia Jurand Bank Szczytno związana była w sumie z sześcioma nominacjami, jedną nominację otrzymał Perkun Orzyny.


Reklama

 

Reklama

Nominacje związane z Gwardią Jurand Bank Szczytno:

 

- Klubowy Marketing Roku

- Postać Roku A klasy: wiceprezes Rafał Bałdyga (zwycięstwo)

- Piłkarskie Zdjęcie Roku – fotografia Daniela Bednarczyka

- Piłkarskie Wydarzenie Roku – cykl meczów charytatywnych Drużyny Wielkich Serc, w której to drużynie gra wiceprezes Rafał Bałdyga

- Sponsor Roku – Bank Spółdzielczy w Szczytnie, Główny Partner w projekcie

- Samorząd Roku - Miasto Szczytno

 

Nominacje Perkun Orzyny:

- Postać Roku B klasy – Tomasz Marszałek, prezes i zawodnik drużyny (zwycięstwo)

 

Tomasz Marszałek

Gala WMZPN podsumowująca rok 2022 była naprawdę świetnie zorganizowana. Jednocześnie po gali odbyło się spotkanie wigilijne, co pozwala na lepszą integrację środowiska piłkarskiego naszym województwie. Tak naprawdę Perkun Orzyny wystartował w dwóch kategoriach.

 

Poza moim startem w kategorii Postać B Klasy zgłosiliśmy także w kategorii Zdjęcie Roku zaprzyjaźnionego fotografa – Radka Dąbrowskiego, który jest z nami na naszych domowych meczach i robi zdjęcia oddające ducha gry. Udało mu się zająć wysokie, drugie miejsce. Niespodziewanie w kategorii B klasy udało nam się odnieść zwycięstwo. To dla naszego zespołu duże wyróżnienie.

 

W tym roku dopiero rozpoczęliśmy funkcjonowanie, a takie nagrody motywują do dalszego działania i osiągania lepszych rezultatów. Trzeba wskazać, że tak naprawdę to nie jest indywidualna nagroda, bo stoją za nią osoby związane z Perkunem – społecznicy, zawodnicy oraz kibice. Bez nich nie byłoby tego wyróżnienia.

 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie wszystkim podziękować. Już nie możemy się doczekać powrotu do gry. Chcielibyśmy także serdecznie pogratulować naszym kolegom z Gwardii Szczytno za pięć nominacji i Rafałowi Bałdydze za zwycięstwo w jednej z kategorii.

 

Rafał Bałdyga

Cieszymy się z możliwości udziału w tak świetnie zorganizowanym i prestiżowym wydarzeniu oraz ze wszystkich nominacji. Oczywiście, szczególnie cieszą mnie nominacje związane z naszym klubem i projektem Gwardia Jurand, jednak najważniejsze jest to, że w powiecie szczycieńskim zaczęło się dziać bardzo dużo, w pozytywnym znaczeniu.

 

Nasz powiat został dostrzeżony przez inne kluby oraz WMZPN. Dziękuję wszystkim kibicom za zgłoszenie nominacji. Dziękuję wszystkim głosującym za zaufanie. Jestem bardzo dumny z działalności naszego stowarzyszenia, z pracy zarządu, którego członkowie charytatywnie pracowali ze mną na ten sukces, jestem dumny z trenerów i zawodników oraz wszystkich, którzy nas wspierają. Ogromny wkład w rozwój naszego klubu miał i nadal ma niezwykle zdolny fotograf i specjalista od social mediów – Daniel Bednarczyk. Taki człowiek w zespole to gwarancja sukcesu. Dziękuję przedstawicielom innych klubów z powiatu, z którymi chętnie i owocnie współpracujemy.

 

Kluczową rolę odegrali w tym roku partnerzy w projekcie Gwardia, czyli Mazurska Manufaktura, Bank Spółdzielczy w Szczytnie oraz przede wszystkim Błękitni Jurand Pasym oraz Masuria. Ten sukces to duże zobowiązanie, ale i motywacja do działania. Mamy jeszcze wiele pomysłów. Już dziś zapraszamy zaangażowane osoby do współpracy.

 

Zapewniam, że w naszym zespole panuje świetna atmosfera i każdy miłośnik piłki nożnej znajdzie miejsce na rozwój swoich piłkarskich oraz klubowych aspiracji. Życzę każdemu, aby w swoich działaniach otaczał się takimi ludźmi. Zawsze powtarzam, że wspólnie możemy więcej.

 

Ta współpraca jest niezwykle ważna w naszym lokalnym środowisku. Marząc o wielkich sprawach, należy budować silne fundamenty. Stawiając sobie ambitne cele, patrzymy z pokorą na wszystko, co osiągnęliśmy, bo doskonałość to droga, a nie cel. Zachęcam do śledzenia naszych poczynań, zarówno w piłce dziecięcej, młodzieżowej, jak i dorosłej.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama